FK Crvena Zvezda

  1. Terza ne gepekuje, Terza udari kolima na raskrsnici :D

  2. jer im ne treba do sledece sezone kada napadaju ligu sampiona.i dobija dzerardovu osmicu.licno mu dzerard urucuje.

  3. Džerard potpisuje za Žurnal. Svako kolo Grujiću ocena 8.

  4. Za šta će potpisati? Za Mogren?

    Ide u Crnu Goru.

    LOL, pa ti si gluplji nego što sam mislio.

  5. kazne koje izrice fss su smesne.
    10-15 puta da budu vise i malo bi manje bilo nepravilnosti.a te pare da se trose na razvoj fudbala i da sve bude transparentno.
    kako lepo zvuci.steta sto to nikada nece zaziveti.

  6. Danas je tuyan dan za srpski fudbal. (zlobnici bi rekli da ne pamte koji je bio srećan)

    http://sport.rs/10125-grujic-idem-u-liverpul/

  7. ipak je terzino gazenje urodilo plodom.
    retardlend ce napokon biti srecan.

  8. Počelo uređenje (birokratsko, ne bukvalno) Zvezdinog zemljišta (marakana i okolo), tačnije rešavanje imovinsko-pravnih odnosa, planom generalne regulacije.
    Poprilično velika stvar, naročito za onog ko će biti investitor, a ko će biti, videćemo za koju godinu.

    Jedan od načina da se svi dugovi ispeglaju jeste to zemljište. Ali svakako način za veliki obrt novca nekog tajkuna. Ogroman.

  9. sve nesto mislim da je druga opcija izvesnija.

  10. Odlično da ode. Eto para eto tima eto Evrope!

  11. Ostaje do kraja sezone ili kraja kvalifikacija? Ako ostaje do kraja kvalif puna kapa, pa ne moze cena da mu poraste 5x, ne lozite se, pa ni Henderson ne vredi 20 milki a ne da ce za Grujica neko pljunuti tolike pare..

  12. Kako mi se ogadila ova situacija sa Grujićem. Serem ti se na klub koji tako postupa sa igračima.

  13. Hendersoni da valjaju ne bi se dovodio Grujic. lol

    Nije stvar u rastu cene, meni ni iz dzepa ni u dzep, nego mi zao sto ide... :-(

  14. Zato sto se sve pretvorilo u cirkus..ej covek slika kartu kako ide u CG i pokazuje svima, kao sad on treba nekom da se pravda..A ima tek 19 godina, ovolika paznja javnosti sigurno utice, i to negativno..povraca mi se, ciganija klasicna

  15. Надам се да губимо титулу ове сезоне, иако је до јаја нереално. Пегла ми се од Терзе и говнара. Дуго нисам видео беднији однос клуба према играчима. Не ради се овде о парама и срањима, једноставно, одвратно је.

  16. kako i da se ne pretvori u cirkus kada je tu terza.jos amo bugarin fali.

  17. Rasni
    Odlično da ode. Eto para eto tima eto Evrope!

    Дабогда испали у првом колу.

  18. Hendersoni da valjaju ne bi se dovodio Grujic. lol

    lol odista

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.