FK Crvena Zvezda

  1. Kap ne znam ja ko je ovo

  2. Jebote Vućićupederu ti toliki Grobar, a vodiš računa o tome šta budale pišu na Zvezdinom forumu. Baš ti je dosadno.

  3. samo da pozdravim gonza posle sto godina a zvezdu ko jebe

  4. Srdačan otpozdrav za Prova, visoku mačorčinu iz teretane lololo

  5. Ne 100 nego vise od godine. Mada u teoriji je moguće :-D

  6. E jest, boli me kurac i za zvezdin forum i za Partisnszan... mene generalno boli za sport dok je ova ljiga na vlasti.
    Ono sto mene zanima su ti socioloski fenomeni vezani za Pantere i naprednjake.

  7. Da pantera nema trebalo bi ih izmisliti

    da pantera

    nema

    izmisliti

    pantera

    http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=1132#post_3272149

  8. Ono sto mene zanima su ti socioloski fenomeni vezani za Pantere i naprednjake

    Da bi ti taj fenomen bio jasan, moraš prvo da proučiš brojne fenomene vezane za Partizan i socijaliste. Siguran sam da se sećaš.

  9. Dosta vise povlacenja paralela izmedju zutih i socijalista sa naprednjacima!!! Ja kapiram da u ciganskoj javnosti ima postenih ljudi i kvalitetnih osoba i da je ovo nacin sebi dokazati i opravdati ovu bezumnu politiku unistavanja Partizana, ali jednostavno nije tako!

    Vesic je sam izjavio da je za KK Zvezda obezbedio 20 miliona evra od sponzora 0d 2004 do 2008 (intervju jos uvek stoji na RSB), a Tadic i Dacic su preko Skundrica u FK Zvezda doveli najvece sponzorstvo u istoriji Balkana.

    Daj ekvivalent od 2012 do danas preposteni novinare. Sram vas bilo sve iz sportske javnosti koji zbog klubaskih interesa serete sami po sebi i profesiji.

    Partizan je dobio presudu za oduzimanje stadiona, dobio je hipoteku od Nedica i Vucica na jedino sto ga drzi u zivotu (Teleoptik), dobio je da mu vlada menja najuspesnijeg trenera pritiscima i ucenama. Dobio je da mu se racuna kamata na poreski dug. I sve to od 2012 do 2015 godine.

    Mrznja, frustracije i bolest. Znam ja da sada izgleda kako ne postoji nacin da se takvo stanje promeni. Ali nijedan panter nije svestan kakvu medvedju uslugu Vucic, Vesic i Covic cine Zvezdi. Seticete se mojih reci jednog dana.

  10. Nisi u pravu.

    Edit: sat ipo vremena pre tog posta si rekao da te boli kurac. Koliko bi ispisao da te ne boli?

  11. Kakvi te žuti spopali, ja nisam spomenuo njih već SPS. Ne zamenjuj teze. Vi da ste ljudi kao što niste, svake godine na godišnjicu smrti Mirka Marjanovića trebalo bi da mu palite sveće za pokoj duše pošto treba u dupe da ga ljubite za Teleoptik. Zahvaljući njemu ste ga dobili, a da ništa kršteno niste za to platili firmi Teleoptik za zemlju koju ste im uzeli. Eto ti je dečko paralela sa naprednjacima i Zvezdom.
    Inače mi je simpatično kako vam je Vesić lopina i šljam, ali mu bezrezervno verujete kada da intervju (pazi sad) za forum RSB. Licemerni ste do koske, a što se tiče sranja po sebi i profesiji zbog klubaških interesa, to se momak radi odavno pre dolaska napredanjaka na vlast, ali je problem što se tad sralo zbog interesa Partizana pa vam je bilo ok. Kao što rekoh, licemeri.
    I molim te, poštedi me odgovora na ovaj post pošto se objašnjavanje sa takvim osobama kao što si ti na kraju svodi na ogromno gubljenje vremena.

  12. Zašto bih i odgovarao nekome ko je ubedjen da lopova amnestira činjenica da je neko drugi lopov. I da iako je novinar državnog lista smatra da je potpuno u redu biti šljam ako je neko drugi šljam.

    Gonzo:

    Jeste, primio sam ga u dupe, ali je i Boško Jakovljević , šta...

    I tako je ciganska vlast propustila situaciju da svima objasni kako to ustvari treba da izgleda da smo normalan narod i podigla protekciju i klubaštvo na jedan potpuno novi nivo. A ko će u toj podeli bolje proći videćemo. Da li klub čiji fk duguje milione i čiji KK defakto pripada privatniku i lopovu, ili ovi drugi samo privremeno okupirani, ali bez opasnosti po gašenje.

    Toliko o licemerstvu.

  13. De si aktivisto SNSa? Kako ide lepljenje plakata za 500 dinara po danu?

  14. Zašto bih i odgovarao nekome ko je ubedjen da lopova amnestira činjenica da je neko drugi lopov. I da iako je novinar državnog lista smatra da je potpuno u redu biti šljam ako je neko drugi šljam.

    Hahahaha kako ti menjaš teze majstore, pa to je čudo. U kom delu mog prethodnog posta si ti video kako ja opravdavam jedan lopovluk drugim? Samo sam ti napomenuo kako vam iste stvari nisu smetale dok ste ih vi radili i dok je SPS u vas sipao kao u nerotkinju tokom divnih 90-ih. Kao što sam već napisao, nema većih licemera od vas.

  15. Je li moguće da čitaš njegove debilne postove?

  16. Zabavljam se malo Rasni. A i njemu izgleda prija društvo, pa se tako seća manje ludim nego što zaista jeste.

  17. Jbg posle godina odbacivanja roditelja i svih njegovih srodnika stalno traži društvo na internetu.

  18. maksimovic ko neki gej peder rom

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.