FK Crvena Zvezda

  1. Dionisijo, ne verujes valjda da osoba moje inteligencije, socijalnog statusa i slicno ide okolo i pravi postove u kojima ponizava Zvezdu

    inteligencije

    hahahahahaha

    socijalnog statusa

    EEZVEENEE AAAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHA

  2. Pozz vucicupederu kako su grobari Troška. Zastava gde im je?

  3. Ne znam, moja uloga u grobarskoj prici je finansijska i logisticka. Sta retardirani klinci sa jedne i druge strane rade zaludni ne znam...

  4. Sama da te napomenem da će Vučić na ovim izborima uzeti 60%.
    To znači da smo šampioni naredne 4 sezone poyy

  5. Nece, uzece oko 42 % i bice na vlasti do 2018 godine, doduse mnogo nestabilnijoj nego sto je imao trenutno. Eto jedna ekskluziva da se hvalis drugarima ispred trafike.

  6. jel znas mozda bingo brojeve?
    eventualno na kom kiosku da kupim loz...

  7. Sama cinjenica da igras bingo te diskvalifikuje kao sagovornika.

  8. bas steta.a tombola?jel to ok?

  9. Evo tebi jedna ekskluziva: Otvorićemo vam čmar u derbiju i izjebati vas sa 5:0, uzeti titulu sa 47 bodova razlike i biti treći u LŠ grupi.

  10. Расни капирам да одговараш на провокације и то је ок, али не сери брт, претјерујеш.

  11. morace stadion da prodaju kako bi odblokirali racun.rupa bez dna.

  12. Jeste, dovodimo Ramosa i vraćamo Maldinija iz penzije..mada, ako je suditi po Ćokijevoj matematici, i od ovog može dobro da se zaradi..

  13. Još da se vrati Nemanja...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.