FK Crvena Zvezda

  1. александаркг
    Gol nas je usrao, igra nam je golo govno, ovo su amaterčine ranga mladosti iz lučana, i kako odmiče utakmica ja sve više sumnjam da će oni tako lako da izađu na kraj sa trnavom

    Jeste, ne treba im ni za kurac, čeka se kraj samo i nazad kući, ali previše je ovo nepovezano za jednu ozbiljnu ekipu. Baš nula od igre.

    pre 6 minta

  2. Kakav je taj stadion u Trnavi, ima i šoping mol u sklopu njega, restorane kafiće barove kazino itd, nov, to Srbija neće skorije da vidi

  3. Moje selo ušlo sad u viši rang, iz beton lige u sledeći gore
    3 meseca treninga sa ovim novim trenerom jer je prošli alkoholičar i za poluvreme Zvezdi, o Paći da ne govorim mora da spakuju 2 gola kuću bih stavio
    Što je ovo ljudi

  4. Salcburg nas čeka u poslednjoj rundi

  5. Ленто пролазимо нема шта

  6. Pazi kad ih škendija izbaci i onda nama uvale neki go u 90+ pa svi igrači trče po terenu i prave dvoglavog orla.

  7. хаха
    или ипак њет џД

  8. Samo PSV ne, ako.on to.kaže ja zadovoljan žrebom.

    https://youtu.be/Gq8o61y2334

  9. Борили би се са ПееЕссВее ал би изгубили најверојатније, ово је екстра Ред Бул је јак, ал можемо проћи.

  10. ZVEDAAA MI JE SVEEE ZVEDZA ZIVOT JEEEEE

  11. Što nisu krcate tribine koj kurac?

  12. Da odemo tamo makar sa 2:1. Da ova bunkeraška govna moraju da se otvore, a onda su jebali ježa!

  13. ови ливадари су свакако оголели све мане звезде, сваки тим (салцбург) са два крштена крила ће разнети ову одбрану.. звезда пролази ове свакако

  14. Trebaju nam pojačanja na poziciji Filipa i centarfora, to je očigledno.

  15. oba beka i ovaj vujadin nisu igrači za lš... nego šta je sa radonjom, izgleda da je mislima već u real madridu, treba ovaj danilov telohranitelj što ga prati po beogradu da ga stisne malo

  16. Radonjić precenjenko, predvidjam mu neku karijeru Lole Smiljanića

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.