FK Crvena Zvezda

  1. Jako sam bedan oprostite mi moju ruznu proslost

    Ja bombas necu nista da gasim i palim al terza izgleda resio da bude zdravko mamic umesto zdravka mamica pa ono vidi reaguj nekako imas ti te veze svuda

  2. Vrednost partizana=24 mil
    Dug partizana>20
    Gasite se bombi

  3. i to je za ljude sta

  4. Ja samo cekam podatak da terza izadje na konferenciju i kaze da nam je poslovanje u plusu haha nema dugova stize spic od 10 miliona evra neki karlos tevez kojem menadzer drzi majku zatocenu negde na andima kao onomad kad su tevez i maskerano zavrsili u vest hemu jebenom

  5. na svakog teveza zveDinog se obese 4 penzionera

  6. docek na aerodromu jebeno, ko da su osvojili nesto... ovakav stepen frustracije je nezabelezen, mozemo mi da se zajebavamo i podjebavamo, ali ovaj prolazak ce svakako smanjiti napetost kod dela stanovnistva i relaksirati situaciju bar neko vreme, to jest mesec dva kad ih banda nakanta u napredne guzove i kad se sete da ni protiv salcburga nisu presli pola

    Tebe baš uhvatila demencija kad si zaboravio doček vaših 2010-te na aerodromu posle izbacivanja Anderlehta.

  7. Ja kao grobar nemam protiv nista da se ugasimo. Pa to je jedna briga manje u životu, jebote, problem s parama, sef jede govna, žena sere i sta dodjem kući Suma igra kao kurac još zbog toga da se nerviram.

  8. na svakog teveza zveDinog se obese 4 penzionera

    Pa to je valjda jos jedan plus terza magija pomaze budzet

  9. na svakog teveza zveDinog se obese 4 penzionera

    ODLIČNO

  10. ti nemoj da mi se obracas majmuncino raspala, ako mislis da sam ti zaboravio vredjanje porodice nisam i platices za to jebo te onaj ko te drzi na sajtu

  11. Hahahaha kakav ad hominem userem ga argumentima a on se uhvati za neko nepostojeće vređanje porodice. Pišam ti usta bombi hahaha.

  12. nepostojece? ok prijatelju, samo nastavi da pisas

  13. AD HOMINEM
    D

    H
    O
    M
    I
    N
    E
    M

  14. Check out the big brain on fađo

  15. tevez i maskerano zavrsili u vest hemu jebenom

    ahh to su bila vremena. Boaći stiže nazad koliko čujem, sad dal na pozajmicu neku ili kako ne znam

  16. Peticija: svaki latinski na sajtu namenjenom slengu, ban od mesec dana

  17. Stize ricmond na pozajmicu do kraja godine ali kazu stize jos jedan spic hahaha pisaj po sirotinji imacemo 7 napadaca

    Treba se produze ugovori sa stojkovicem i savicem, isticu im ovi na kraju godine

  18. Jel ce boaci stici da igra ls?

  19. Pa zato i dolazi

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.