FK Crvena Zvezda

  1. Zemljo moja voljena, a ne mila. Toliko o patriotizmu

  2. sta pocinje, zvezda oooo, ni reci o Kosovu slusao sam dva minuta

  3. Nema tog zakona, koji moze da me od tebe otera, ooo uefa mafija, uefa mafija Kosovo je Srbija..Onaj koji hoce da cuje, cuje, ko nece nece.. Ako budem nasao negde bolji snimak, postavicu..ako ti bas to toliko znaci...

  4. onaj ko hoce da cuje cuje, hahahahaha

  5. Uostalom, pokazite se vi veceras, ako ste tolika muda...

  6. partizan nema veceras navijace organizovane, zabranila uefa...

  7. Kad je zreb, kad je prvo kolo?

  8. Bombili pregotivna glavica, moram priznati da se kajem što sam ga hejtovao neko vreme. Veliki pozdrav za njega ovom prilikom 0/

  9. честитке звезди на проласку надам се да ће и партизан вечерас проћи па да коначно имамо један респектабилан коефицијент поздрав за све нормалне љубитеље фудбала од гробара .I.

  10. Koliko je dobro biti Zvezdaš ovog jutra (popodneva). Ustvari svakog ali ovog pogotovo.

  11. fak navijao sam za salcburg kao svi normalni grobari jebo vas koeficijent

  12. MENI NEKAKO DRAGO IPAK JE SLAĐE GLEDATI KAKO IH GUZE U 6 UTAKMICA NEGO DA SU ISPALI U KVALIFIKACIJAMA

  13. i meni na neki bolestan nacin drago, malo da izduvaju to nezadovoljstvo

  14. dusan1001

    MENI NEKAKO DRAGO IPAK JE SLAĐE GLEDATI KAKO IH GUZE U 6 UTAKMICA NEGO DA SU ISPALI U KVALIFIKACIJAMA

    pre 9 minuta

    +5

  15. kiki partizan
    fak navijao sam za salcburg kao svi normalni grobari jebo vas koeficijent

    pre 28 minuta
    Thumb 1340769 whatsapp image 20171201 at 10.58.52 ff
    MultiChipmunkED
    шала

    pre 25 minuta
    Thumb dejan an us za kolumnu 1000x0
    dusan1001
    MENI NEKAKO DRAGO IPAK JE SLAĐE GLEDATI KAKO IH GUZE U 6 UTAKMICA NEGO DA SU ISPALI U KVALIFIKACIJAMA

    pre 24 minuta
    Thumb partizan
    bombas
    i meni na neki bolestan nacin drago, malo da izduvaju to nezadovoljstvo

    pre 22 minuta
    Thumb img ervh2c
    Đoto
    dusan1001
    MENI NEKAKO DRAGO IPAK JE SLAĐE GLEDATI KAKO IH GUZE U 6 UTAKMICA NEGO DA SU ISPALI U KVALIFIKACIJAMA

    pre 9 minuta

    +5

    pre 21 minut

    hahahahahaha verujem da vam je svima drago sto pocinje gasenje fk paca kao i kk paca onomad od sv nolana smita rimujte sa kita

  16. haha koga ces ti da ugasis nubino

  17. Ovaj ps bukv najbedniji čovek planete

  18. docek na aerodromu jebeno, ko da su osvojili nesto... ovakav stepen frustracije je nezabelezen, mozemo mi da se zajebavamo i podjebavamo, ali ovaj prolazak ce svakako smanjiti napetost kod dela stanovnistva i relaksirati situaciju bar neko vreme, to jest mesec dva kad ih banda nakanta u napredne guzove i kad se sete da ni protiv salcburga nisu presli pola

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.