Prijava

Ja ne pijem uopste ali dajte da pije drugar moj xD

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3290331/hit-scena-u-filmu-za-odrasle-navijacica-zvezde-ocitala-lekciju-pristalici-hrvatske-pljesnula-ga-po-gui-i-porucila-zapamtices-moju-crvenu-zvezdu-foto

Ova izuzetno zanimljiva scena počinje tako što poznata glumica u filmovima za odrasle, Ivana Slavković - Čeri Kis, ulazi u sobu u majici Delija i u rukama nosi šal Crvene zvezde.
Na krevetu leži kolega u dresu reprezentacije Hrvatske, a Čeri Kis je došla da ga nauči lekciju o tome za koji tim treba da navija.
"Ovo je pravi tim, ti si izabrao pogrešan", viknula je Čeri, a zatim ga pljesnula rukom.

"Naučiću te je*enu lekciju, zapamtićeš moju Crvenu zvezdu", besnela je provokativna plavuša.

Zatim ga je naučila pameti...

mrš bre u pičku materinu

Bonbi citira Kurir.

Rts 1 Srce zločina o ubistvu Bulatovića

Proleće u novembru.

Lijepo je biti zvezdaš ovoga jutra.

Ne, ne ozbilno.
Gde su sad dževdža postovi?
Gde su sada joj koji je smisao loženja na evropski fudbal, kad smo inferiorni tamo postovi?
Gde je Zvezdu puštaju, ne možete ništa bez penala postovi?
Ajde asovi?
Nema ništa. Tišninka.

jebem vam majku cigansku

jebem vam majku cigansku - mame kad smo na kompjuterima

Cornelije ljubi te brat ja kad god vidim tvoj post u glavi mi gif onaj gde ležiš na klupi i klimaš glavom kao ono kuče što ljudi kupuju za u kola

ti si vrsta ljudi koji tako nešto uopšte i kupuju za kola

Pa to sam ja nije niko drugi

Ма брате чиста склањалица Гента, Терза платио. УЕФА цигански савез на курац!

Nisam odgledao nijedan sportski događaj od marta. I verovatno i necu u dogledno vreme. Korona mi je oduzela pravo da gledam Paća-Uniks u Evrokupu, prva sezona na koju sam se ložio posle sto godina.

Ali ovo je tema o zvezdi.Nisam gledao nijednu tekmu. ALi. Kolko god vam se sklanjali u Srbiji, dobiti bilo koji evropski tim dva puta zaredom je uspeh, i sigurno znači kakav takav kvalitet. Što bi rekli boomeri "bravo komšije".

Nemojte samo previše da dogurate, dovoljna je osmina finala, postajete nepodnošljivi kad krenete da se ložite.

unistio si srce jednog decaka