Prijava

Црвена звезда биће у групи неповлашћених тимова, а списак потенцијалних ривала погледајте испод:

Рома
Арсенал
Леверкузен
Ренџерс
ПСВ
Наполи
Лестер
Милан
Виљареал
Тотенхем
Динамо Загреб
Манчестер Јунајтед
Шахтјор
Kлуб Бриж
Ајакс

Жреб зе заказан за понедељак од 13 часова.

Lester.

Da se mož opet kaže ona transfer blama izjava "puče lester kao poliester"

navijamo za džveždu, ako uđe u četvrtfinale dogodine dva mesta u LŠ... Vazura jebem te usta, da smo ušli u grupu gotovo bi obezbedili koeficijent

ako budemo imali dva mesta u LS, ta dva mesta se odredjuju tek sledece sezone, budi siguran da ce drugo mesto lalatu da se obezbedi, zasluzio je covek, ne znam sta se stresiras dzabe

pa nije vucic lud da toliko para ulozi i onda kad najzad doguramo do nekog pristojnog mesta na lestvici drugo mesto da avantgarde opoziciji umesto coveku koji ga svom dusom podrzava

Рома
Арсенал
Леверкузен
Ренџерс
ПСВ
Наполи
Лестер
Милан
Виљареал
Тотенхем
Динамо Загреб
Манчестер Јунајтед
Шахтјор
Kлуб Бриж
Ајакс

Realno jaki klubovi. Mozda Briz i Dinamo da su negde naseg ranga, s ovim ostalima imamo manje sansi, eventualno Rendzers i Sahtjor

Briž, Rendžers i Leverkuzen najlakše.

Mada mislim da sledi neatraktivno, a neprelazno. Tipa Viljareal.

A realno su svi jači od nas. Daj onda Mančester, Milan ili Arsenal, kad se ispada da bude spektakl.

Ono, ispadneš jer te Klub Briž pobedio 3:0, beda.

Arsenal je kurčina.

ispušeni milan, ovaj put ih magla neće spasiti.
mnogo smo jaki.

milan prolazan, ajde džvedždo da Partizan igra LŠ dogodine tamo nam je mesto

doduse sa druge strane ovo:
https://i.snipboard.io/wk9DeS.jpg

jeste, nema gugl grbove za ove klubove u ligi, jeste na stadionima publike ko da je korona i kad nije korona, jeste pomaze vlada i mutne radnje, ali pogledaj tabele, sudar dva evropska giganta!

ibrahimovic pustio tihu suzicu kad je video zreb posto zna da mu je ovo jedna od zadnjih sansi da osvoji jos ponesto u karijeri, a sad gleda kako mu lagano bledi nada.
ali glava gore, borice se kao lavovi, pa kako bude. ako nista nije sramota da se izgubi od zvezde

navijamo za džveždu, ako uđe u četvrtfinale dogodine dva mesta u LŠ

Ako ovo nije znak da je apokalipsa blizu, ja ne znam šta jeste.

Timotije Hadživuković, mladi matematičar olimpijac iz Šapca, tužno pušta suzu niz nevino dečačko lice, dok mu se sa usana ote samo jedno tiho: "Avangardo..."

jos jednom, dal iko ozbiljan misli da ce to drugo mesto u LS otici pARTizanu pored zivog lalata

Ima Džibra dve sablje na leđima, po jednu da isuče za obe tekme