Prijava

ovaj milan sramotan tim

Sad šalu na stranu, nismo djeca ni ložane niti bilo šta na tu temu al milina je gledati srpski klub da jebe majku igrom Milanu kući sa igračem manje jbg

Zar ovaj Njegos Petrovic nije glumio u Montevideu?

Doživeli smo da nas kradu Boh srećan je

Ali jebote ovo ciganisanje i pušenje kurca velikim klubovima brate dokle više jebote. Juče crveni Atalanti za ONO, a posle kad trebalo Kazemiru da se da drugi žuti za simuliranje onda mu sudija lepo fino objasni. Pušite bre više kurac pička li vam materina mrtva jebali vas 'jaki timovi' usred čmara pizda vam materina glibava, kao da nemaju pare i kvalitetne igrače pa treba još i sudije da im pakuju. Iskenjam se više na ovaj fudbal i sportski duh.

Da je katai dao pavkovu umesto sto je sutnuo mozda bi se veselili sad

2 crvena, autogol, 2 skrivljena glupa penala, promasene svoje sanse. Nisam ovde napisao ali jesam rekao, milan ce (mozda) ispasti ako bude ciganisao i jeste ciganisao ali eto dali 2 gola u gostima i to kako. Znao sam da cemo imati sansu jedino sam ocekivao vise sansi milana da zalici na salcburg iz kvalifikacija za ls, pa da uz dosta srece prodjemo. I ja bio jedini optimista u okruzenju, i mene je cak iznenadilo ovo i dzaba. Nema veze, zato sledece godine prolazimo u osminu finala lige sampiona da gleda srpska javnost i raznorazni bombasi.

Jedino smo imali srece veceras sto je ibra bio za centimetar u ofsajdu, mentoli nasi gledaju a rebic centrira bira gde ce za malo da sam razbio daljinski za dzaba

Het trik - skrivio penal, promašio zicer, dobio crveni.

izvedoste li korner?

Nismo al nismo ni pičke da kukamo sudije država kradu nas
Podneti stojički i idemo dalje

ovaj klip, narocito deo kad zaustavljaju saobracaj, oslikava srbiju u poslednjih desetak god. ne kazem da je vucic izmislio navijace i bande ali im je dao legitimitet, moralizovo ih je i ubacio u poluge vlasti, time i drzave, u kojoj sada i oni imaju neku svoju nadleznost. navijaci mu dodju kao neka paramilicija.
u sustini, mislim da svako ko navija za zvezdu u ovom trenutku i lozi se nesto na ciganstvo, odobrava sve afere, trgovinu drogom, navijace kao legitimne predstavnike omladine u drzavnom aparatu pored stranackih aktivista, i sve ostale malverzacije oko novca, nelegalne javne nabavke, izgradnje stanova, usisavanje drzavnih para u terzu i druge zlocine. situacija je ista sa partizanom i drugim klubovima samo sto su oni pali u zapecak jer predsednik moze da navija samo za zvezdu i neke druge poslove delegira partizanovim ili bilo kojim drugim frakcijama. poenta, nisi dobar lik ako se lozis na neki klub u srbiji 2021. surova generalizacija

Гобељару једино аутогол фалио да комплетира све што је могао да сјебе....

ako uzmemo sve u obzir, ne bih mogao da sebe nazovem zvezdašem i posle se pogledam u ogledalo

Pobediste li Zadar? ABA druga liga vam se smeši.

POGRESIO SI TEMU KOBASICARU