FK Crvena Zvezda

  1. Ponovo vodi Ugo.

  2. Kataji gospodin pre svega.

  3. Vieira nema x na džojstiku, kontate, ne dodaje ;)

  4. Prelaka je ova liga za nas. Uživanje je gledati Zvezdu koja isto napada na početku i kad vodi 5:0.

  5. Рапсодија у црвеном, пишај по лиги! Кад би ови доктори остали још коју годину, Бог да нас види у Европи...

  6. Ako ne bi Mamić uvaljao Grujića za 20 miliona plus 20% od sledećeg transfera ovde me pljunite, ovde.

  7. Solidan Antartik na čelenki.

  8. Da ne pišem po njihovoj temi. Šta biste dali da vidite Paću u plej autu?

  9. Panteri, Grujic je prodat i bice objavljeno sutra ili u toku nedelje.Dali su ga za 2,7 miliona. Jos skoro 3 miliona ce uplatiti Er Srbija kako bi Tvorzic rekao da je prodaja dobra.
    Provereno milion posto.

  10. izvor
    jel to opet ko zna ljude da se raspita ili?

  11. Evo sad cu da napisem, a kad covek najebe ja cu reci morao zbog Capoona. Kolko ti imas godina?

  12. Idi vadi vaške iz glave mladjem bratu.

  13. Idi vadi vaške iz glave mladjem bratu.

    bla,bla,bla,bla,bla

  14. grujić je prodat, stiže i od jata
    http://i.imgur.com/AeOK7xO.gif
    fascinatno kako peder tajnama barata

  15. vucicupederu
    Evo sad cu da napisem, a kad covek najebe ja cu reci morao zbog Capoona. Kolko ti imas godina?

    Dovoljno da to sto procitam na nekom forumu uzmem sa dozom rezerve, a ne da se klanjam tome.
    Mnogo uticajnih ljudi ti poznajes za jednog debila.

  16. Znaš koliko je njemu uticajnih ljudi bilo u kući po čitavu noć dok nije postala ružna.

  17. Dovoljno da to sto procitam na nekom forumu uzmem sa dozom rezerve, a ne da se klanjam tome.
    Mnogo uticajnih ljudi ti poznajes za jednog debila.

    Ja ne poznajem uticajne ljude, ja ih stvaram. Valjda ti je jasno da ne moras citati sta pisem, kamoli da proveravas... ko si ti da se uopste tebi pravdam? Stavi jednostavno moje tekstove na ignore, svaki odgovor ti je oksimoron ovako. I izgledas kao sto bih ja izgledao da se raspravljam sa malim Rasnijem, iako on tek hvata zalet za evolucijske jazove koje sam ja davno ostavio iza sebe.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.