Prijava · Registracija
Thumb fb img 1488205691880

Космајац

ТРАДИЦИОНАЛНА НАМЕШТАЉКА ФРАЊЕВАЦА ПРОТИВ ФИЛИЈАЛЕ ВОЖДОВЦА. У КУПУ ИЗ КЕЦА У ДВА, У ПРВЕНСТВУ ИЗ ДВОЈКЕ У КЕЦА. СРПСКОЈ ФУДБАЛСКОЈ МАФИЈИ НИКАД НИЈЕ ДОСТА НАМЕШТАЊА.

ЂЕ ЈЕ САД ОНАЈ ПОЛУПАНАЦ ПОЛЕДИЦА ДА КЕЊА О РЕГУЛАРНОСТИ ???

Hahahhaha
NAMD NETRIJEBA TITULA NAMEŠTENA

Thumb partizan

bombas

Ahahah jel gledate ovu komediju od nase "super lige", upisah se od smejanja.

Pazi ovo sad, za utakmicu Radnicki-Partizan

Sreda, 17.05.2017, 19:00
Delegat: MILANOVIĆ Dobrica
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: JANKOVIĆ Marjan
Četvrti sudija: GLOĐOVIĆ Vlado

Kaze Terza madjija sledece:

- Po medijima dižu prašinu ko će im suditi, a onda "dobiju" partizanovca Širokog, a Zvezdi pošalju čoveka koji se slika u dresu Partizana - Danila Grujića - piše u saopštenju crveno-belih.

A onda okace mangupi slike

ŠIROKI Zoran

PETROVIĆ Dejan

JANKOVIĆ Marjan

Ne znam sta im je toliko zapelo jebote, ovi Vucelic i ekipa nek vide ako je Zvezda mrtva bez titule pa nek puste, kao da ce to nesto promeniti, ako je samo Zvezdanovo dupe u pitanju onda treba jebati krimosa grdno.

Thumb pavkecpikolo

L@ki

Lep even bese, I zna se ko je pravi kapiten I ko dize pehar xaxa

Thumb mance 1

Skočimiš

Uh napio sam se ko konj

Thumb partizan

bombas

Tri glavna utiska, ovacije Toletu u lozi, cak je mahao ljudima na zapadu, ludi Pantic i njegovi plesovi u lozi posle svakog gola i par novih kurava pored Vucele i Vazure.

Thumb partizan

bombas

SVI U SUBOTU NA STADION, LJUDSKA JE, MORALNA I ZDRAVORAZUMSKA OBAVEZA DA IM SE JOS JEDNOM USEREMO NA ZIVOT POGANI, PROGUTAJTE SRANJE OD FUDBALA JER OVO SA SPORTOM VEZE NEMA, BUDUCE GENERACIJE GROBARA CE NAS SLAVITI I VELICATI KAO STO SADA RADI CITAV SPORTSKI SVET KOJI PRICA O PARTIZANU I GROBARIMA, OD BRAZILA DO NORVESKE!!!

WE SHALL STAND!!!

Thumb cultura a szarvasvadasz

velikiblek

Dobro je Bombi koga realno starijeg od 25 godina boli kurac za klubove su Srbiji osim gledanja utakmica povremeno

Thumb partizan

bombas

Ko prica o utakmicama, sta je sa tobom... (hipoteticko pitanje, ne zahtevam odgovor)

Thumb partizan

bombas

Shomara, tarzanija objavila tekst sta nadimak govori o tebi

Thumb a346149d7c8741bf9c452a3f13bd2ebe

Shomy23

ha, ja imam baš puno tuča u svojim pesnicama, bolje nemoj da se zajebavaš sa mnom

Thumb partizan

bombas

onda su pogresili

Thumb pavkecpikolo

L@ki

Na na nana na na na na huk na na nana na na na zvizduk

Prava renesansa, vidimo se u ligi prvaka.

Thumb rudi assauer

Срета-Штета

Паметан потез да оде сад на врхунцу моћи негде у иностранство и узме претеране паре пре него што фејлује са Партизаном у Европи.