Prijava

Prvo da vidimo još koliko puta će Leonardo da ode iz kluba

ne bi im pomogao pravi leonardo

Leonardo opet instagramiše, sad mu opet lepo sve super i sve nas voli.... jebote iskreno ma koliko dobar kao igrač bio, ja ne znam ko bi njega s takvim ispadima (izjavama) trpeo?

Osim ako on u suštini nije samo običan instagramer tipa:

Feeling blessed with PORODICA <3

#Partizan #Love #God #Grobari #Familija #MnogoSmoJaki #UpravaNapolje #JebiCigane....

vrhunac istrazivackog novinarstva je kada skrinsotuju sta je neko israo na mrezama za iseravanje.
sve nesto kapiram da ide jer ce partizan da popusi od olimpijakosa,pa im ne treba.i on srecan,pa pijan pisao.

Tuzna stvar je sto ce sledece godine jos ranije da pocnu da igraju kvalifikacije haha mladost skupila nula bodova, vojvodina jedan, partizan valjda dva a zvezda isto jedan. S obzirom da ce olimpijakos dobiti obe utakmice kao i sparta prag to je ukupno 4 boda na 4 kluba znaci koeficijent 1 (slovima: jedan). Ukinuti fudbala jbg
Edit: zvezda 1,5 istripovao sam se da su igrali dva remija sa maltezanima ali isti kurac jbg

realno smo u rangu izmedju prvog i drugog kola 1,5 kolo.

Sad gledam ovog Sumu, je l realno da je lik visok 161cm?

Ako ne lažu ovi sa hotsporta a verovatno lažu, to pitanje bi bolje pristajalo našoj temi.

Jebo mamu slavimo kao nesto dolazak Sume, sad gledam lik ima 1.60m. Midzet bukvalno, nema od njega nista

Скеч, шала, пошалица...
Партизан је за СУМУ дао превелику СУМУ!

Sad ce da udje,vidjecemo kakav je

Tavamba jeste dao dva gola ali lik veze s fudbalom nema, sve na mišiće

Nudi neki Arapski milkšejk XD 6 miliona za instagramera

I nije nesto ovaj suma... dodijelio po neki pas i to je to..
Meni je Tavamba kljucan igrac samo da nekad doda loptu umjesto suta i bio bi bombonica.
Leonardo mi je dokurcio stvarno... Zahvaljuje se Bogu svaki dan na instagramu..Treba ga uvaliti za bar 20 milki ovim seicima

Rajko Brežančić je igrao u AZ Alkmaru. Jebenti kolač.

Кад спомену Брежанчића, сетим се Барда.

- Али, дозоволите, Партизан има Бранежца!
- Мислите, Брашанца?
- Да, да... Бран...Брежанчића... Бранежца...

Evo zašto je srpski fudbal u kurcu.

Skloni se golman da Zvezdana da gol, Zvezdana jaka, gazi redom.

citam po raznim novinama da djukic kaze da suma nije spreman za vise od 20 minuta.
jebo ih on,pa sta je radio mesec dana.jeo cokoladu.on njima jedino moze da vredi za olimpijakos.za ovo stalo im ne treba.par derbija.ko tu dobije,osvaja i kraj.

Paća nije loš jebate. Leonardo odličan.
Mada tamo će vas jebati