Prijava

1. Da sa strane, prilikom otvaranja neke teme, stoji spisak aktivnih tema koje sam otvarao/la. (mislim da bi Jovičić imao podugačak spisak :DD)
2. Prilikom otvaranja teme i kucanja naslova teme da se pojavljuju svi naslovi tema sa tim početnim slovom ili sličnim naslovom (kao kod pretrage defki) da se ne bi pravile duple teme.
Mislim da je ovo lakše uvesti zbog lenjih ljudi koje mrzi da kopaju po temama.
A i sama sam neki put lenja lololo

Ја сам за. Ваљало би увести претрагу на форуму.

Odavno je to trebalo da se uvede, pogotov sad kad ima gomila tema.

Treba pretraga definitivno. Svaka dva dana neko otvori duplu temu.

Za. A dodao bih i opciju koju imaju neki forumi da kad napišeš poruku i pošalješ je, da ti prikaže poruke koje su u međuvremenu napisane i da te pita da li želiš da izmeniš svoju.

Ja sam za. Valjalo bi da se uradi nešto po pitanju foruma. Bar kad bi mogle da se brišu teme, ovako je malo nepregledno. I ono je dobra fora, da može svako da vidi spisak svojih postova u temi, mislim da je to već predlagano.

Za! Ima previše duplih tema, mora malo da se smanje. A i gde da kopaš onolike teme?

Podrzavam, i sam sam predlagao to pod 2, poput otvaranja tema na elitesecurity.
Mozda to pod 1 nije najbolje resenje, neki bi se upinjali da ih otvore sto vise.

За! Search је веома потребан!

За. Сумњам да ће заживети, али за.

Svi su za, samo nema nadležnih da se izjasne, može li ili ne može. :)

Ma džabe vam i da ste svi za, dok se gazda ne složi nema od tog ništa.

Како нема? Могу модови то да измене.

Za.

I po hiljaditi put za pretragu: za.

Ali, već ste rekli i sami: dok se Kaizen ne oglasi, nema od tog ništ.

Pazite ovako. Ja sam navela "Prilikom otvaranja teme" što znači kada klikneš na dugme "Nova tema" i kada kreneš da kucaš naslov teme, da se pojave naslovi otvaranih tema kao kod pretrage defki, tako bi bilo lakše videti ima li takva koju hoćeš da otvoriš. Razumete li sad?

Zar nije bolje da se otvori tema na kojoj bi pitao dal postoji tema koju si hteo da otvoris?

Каизен је рекао да ако се не огласи, то значи да се не слаже.

Мистериозан је он, кажем вам ја.

ЕДИТ: Секташ!

Ja koristim google kao pretragu tema ali bi bilo lepo uvesti ovo.

Ja sam navela "Prilikom otvaranja teme" što znači kada klikneš na dugme "Nova tema" i kada kreneš da kucaš naslov teme, da se pojave naslovi otvaranih tema kao kod pretrage defki, tako bi bilo lakše videti ima li takva koju hoćeš da otvoriš. Razumete li sad?

Razumjeli smo i prvi put, bre. :)
Viidš da smo se i složili.
Mada, nije to tako jednostavno: šta misliš koliko će ljudi stvarno dati isti naslov temi (kao što se često daje isti naslov definiciji, pa možeš da tražiš u gornjoj pretrazi)?
Zato bi bila bolja pretraga kao ona donja za definicije. Pa kucaj latinicom, pa kucaj ćirilicom, nešto će da ispadne.