Prijava

Овако:

Прво БЕЗ СПЕМА!

Ево два дана ми се појавио убитачан смрад у кухињи.
Смрди, убија, продоран неки смрад као... Пф, не знам како, као да је нешто угинуло.
Е сад, проблем је следећи, ЦИЈЕЛУ ЈЕБЕНУ КУХИЊУ СМО ИЗМЈЕСТИЛИ, ПРЕЧИСТИЛИ, И СВЕ и опет ништа нисмо нашли.
Ја сам био толико упоран да сам сваки центиметар кухиње мирисао, све полице, испод радног стола, испод фрижидера, врата, зидове, све могуће!

Смрад се појављује тачно у висини мог носа, ту је најпродорнији.

Има ли неко идеју што то може бит'?

Можда ти смрдиш ?

Не смрдим, окупао сам се.

A sad ozbiljno, ako čuvaš uskršnje jaje, sasvim je moguće da ono smrdi. I kakav je smrad?

Zatvori prozore, duva promaja.

Mene nešto aj da ne rečem smrdi, al miriše vece otkad smo promijenili bojler prije 2 dana. Jeste mijenjali što u kuhinju skorije?

Продоран, убија, не могу да дишем од њега. Оштар смрад јако.
Није јаје, оно је у дневној соби, и не смрди.

Ako vam kuhinja ima prozor onda mož biti do komšija takav sam slučaj ja imao, kuvali komše neki kupus cela zgrada je smrdela.

A sad ozbiljno, ako čuvaš uskršnje jaje, sasvim je moguće da ono smrdi. I kakav je smrad?

Маре, извини на офтопику, али морам рећи да се мени свако јаје, чак и кад га држим у фрижидеру усмрди, сем чуваркуће. Исус чува јајо од смрада !

Е сад за ово твоје, не знам шта може бити. Можда нешто с' поља ?

Zatvori prozore, duva promaja.

Mene nešto aj da ne rečem smrdi, al miriše vece otkad smo promijenili bojler prije 2 dana. Jeste mijenjali što u kuhinju skorije?

није промаја, затворено и отворено, свеједно је, смрди у кухињу нешто.

Нисмо вала ништа мијењали да се ја сјећам.

Али не смрди на неке дјелове намјештаја нпр, него у ваздуху, ја сам све мирисао

Маре, извини на офтопику, али морам рећи да се мени свако јаје, чак и кад га држим у фрижидеру усмрди, сме чуваркуће. Исус чува јајо од смрада !

Е сад за ово твоје, не знам шта може бити. Можда нешто с' поља ?

Јок јајо, оно је у дневној, не смрди., Није прозор.

Мрда се и по ходнику понекад тај смрад...

Мајку му, полуђећу од тога

moguće je da ti se neko živo meso, koje si negde zabo igrom slučaja palo iza zamrzivača ili otrčalo ispod sudopere...

tako je meni jednom u kuhinji smrdelo i našao sam pileće belo ispod frižidera... stajalo tamo oko 4 dana i oteralo pacove

ili kanalizacija, ili mrtav miš negde u nekoj rup'ci lolo

Пробај изађи ван стана/куће, па помириши ту. Можда се посрао комшијин мали у околини или је неко ставио леш ту. Помириши и славину у кухињи и онај одвод у судопери. Немам благе зашто, али ја бих то помирисао да мени смрди кухиња. Озбиљно.

Kakav je smrad, opiši bolje, na šta ti liči, sumpor? Kanalizacija? Crkotina?

E onda je nešto do instalacija, ili je neka životinja koja živi iza zida u kuhinju crkla. Svašta može bit.

Ма мирисао сам све живо бре, цијелу кухињу, али сваки ћошак, и мирис се појављује у висини мог носа! само у ваздуху, не по ћошковима!

Мирис, нека мјешавина цркотине и смрдљивог сира

Zna da se oseća smrad blizu kanalizacije, ali to samo kad je promjena vremena a u Podgoricu duva li duva, pomet.

Можда изнад нешто ? Пробај да станеш на столицу, ако већ са порастом висине расте и смрад.