Prijava

Primetio sam da kada nisam malo duže na sajtu i uđem iz off-a, aktivnost mi je zabeležena u nekom periodu dok nisam bio tu.

Izlogovao sam se, promenio šifru, ali se i dalje dešava.

Desilo se još jednom članu isto.

Tema je da utvrdim da li se još kome desilo, da li je još neko primetio aktivnost kada nije tu, kako bi znali da li je u pitanju bag ili nam neko luta po profilima.

SPEM JE ZABRANJEN!

Ukoliko imate neku ideju, šta bi moglo da bude u pitanju ili istu situaciju, slobodno napišite.

EDIT:
Možda bi bag mogao da bude da neko komentarom, plusom, minusom, bilo kakvim kontaktom sa mojim profilom okine moju aktivnost, te mi zabeleži aktivnost na profilu u tom trenutku.

Ja imam situaciju da i kada sam aktivan u jednom trenutku, uvek mi piše da sam bio aktivan pre pet minuta. I ostalim aktivnim članovima na čije profile udjem. Jel opisao još neko taj bag?

Nisam to primetio...

Ali se nadam da je bag u pitanju.

Мени се свака активност приказује као "малопре", осим оних старијих од пре 3, 4 дана.

Мени се свака активност приказује као "малопре", осим оних старијих од пре 3, 4 дана.

Probaj da podesiš sat na kompu :)

@sygrafeas
:))
Нервира ме, уђем на форум или на пвт и свуда само малопре пише.

meni se desava

Апофис

Мени се свака активност приказује као "малопре", осим оних старијих од пре 3, 4 дана.

buttinacookiejar

Ja imam situaciju da i kada sam aktivan u jednom trenutku, uvek mi piše da sam bio aktivan pre pet minuta. I ostalim aktivnim članovima na čije profile udjem. Jel opisao još neko taj bag?

podesite vreme datum i vremensku zonu na vasem racunaru

ako i dalje bude zajebavalo izadjite iz brovzera i udjite ponovo