Prijava

Jeste, Komi, sve je to [istina|

Колико сутра уплаћујем. Неће више ја, брез одабране, нема смисла.

Јебемубога , само ми није јасно како си ти ово ископао , шта си радио ? Ђе си нос турао ? Моје детективско чуло не сеже дотле..

Čovek je nov, ne piše loše, mislim da ima želju da napreduje, pa ga zanimalo kako drugi članovi rade. :)

Jesam u pravu, asasine? :)
http://images.wikia.com/deathnote/images/f/fe/L.png

Definicije smisljam iskljucivo nocu. Posto lezim satima, a ne mogu da zaspim, razmisljam. O smislu zivota, o faksu, o onome sto je bilo i onome sto ce biti, o probalim ljubavima, o... I, medju tim nekontrolisanim mislima, samo dodje, rec, pa recenica, pasus, cela definicija. Zatim zapisem naslov definicije i par kljucnih reci da bih sutra mogao da rekonstruisem.

Ponekad otkucam i definiciju i primer, sve uredno linkujem, proverim gramatiku i kada treba da objavim, obrisem sve.

Асасине курче, где ово ископа

vidim mrtva tema, pa reko da je malo oživim, a i što kaže smorka da vidim malo kako i drugi rade, a i da podelim moja iskustva. :D

idem na dodaj svoju definiciju, blenem u monitor dva minuta tražeći inspiraciju. kažem, zajebi, mrzi me i batalim.
Ili tako naleti inspiracija, napišem, pročitam je, kažem kakva govnurda, i ja bih zalepio minus i batalim.
Ili mi dune nešto, pa odmah definišem, da ne zaboravim. a mrzi me da zapisujem.
trudio sam se i pisao u vordu samo def za kupove i možda još dve-tri.

Зависи од дефке. Моја најпопуларнија је настала за мање од минут, баш у афекту, била сам узјебана нешто. Оне које ми се највише свиђају, које сам чупкала и дотеривала по пола сата, не пређу 15 плусева углавном. Сад већ слабо пишем, заборавила сам како иде. :D