Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Дајем оставку на место свих позиција које имам у ХБСВ-у. Ових дана нисам био кући уопште, читај јебем много, а како стоје ствари неће се то мењати :) Захвалио бих се свима на коректности, јер колико сам приметио није било свађа сем ове једне стандардне. И предлажем вам да одаберемо Лакија за председника свега јер се човек највише цима око свега овога и стварно му свака част на томе.

  2. Дај Лупусе не зајебавај , мож да одвојиш 15 минута за ово дневно , толико реално и треба.
    А да јебеш по цео дан , тешко , то чак ни ја не могу да постигнем .. :))

  3. Па ове недеље сам био кући можда 10ак сати, стварно сам у гужви, погледај ни табеле не стижем да урадим а ни да одиграм меч. Стварно мислим да се ти цимаш доста више и од мене и од свих па не би било лоше да преузмеш вођство :)

  4. Не знам , изгласајте или шта већ , мени није тешко да преузмем.

  5. Мада знам да народ жели Микића , а и ја сам за то да он преузме кормило , да видимо да ли каква промена може да поправи стање.
    ЕДИТ: Или још боље Ксела , бар знамо да би било ултра занимљиво , а и дечко је жедан моћи :)))

  6. Samo da se igra, što gušći kalendar, ako treba i 4 poluvremena da igramo po kolu. Evo, ja sanirao ovu povredu, za sad mogu da igram.

  7. Тако је. Рачунам да смо синоћ добили службеним :/ ,ал шта ћеш.Од 3 кола , 2 одиграна , слабо ...

    ајмо мало http://www.haxball.com/?roomid=b0700169fcc5c6a33442d6829e8899e173ffbd137232c10937f0ec121bd34cee

  8. Koliko se sećam dogovorili smo se da se posle svakog 2v2 (ili 3v3 prvenstva) bira novi predsednik tako da ako neko dođe sad mora dide posle ovog, tako da se ne isplati da se bilo šta glasa ili sere trenutno već kad se završi ovo a do tad neka vodi npr. Šerpas tabele jer sem njih nema ničeg drugog da se radi trenutno.

  9. Не би то ишло , свега пар људи могу то да раде , без обзира колико је то лака и проста ствар ,,, Мислим у смислу да се мењају после сваке сезоне .....

  10. Dogovorili smo se ranije dok je još bilo aktivnih, da glasanje mora da se održava posle svakog prvenstva da neko ne bi uzeo poleta i počeo da briše i ruši sve. Ako ljudima odgovaraš izabraće te i sledeći put, ako ne odgovaraš dobiješ kurčinu.

  11. Ма ајде то данас да завршимо , ионако је лига тек почела а треба да се реше нека питања.
    И ко ће да гласа , има нас свега пар активнх овде ....

  12. Zbog toga sačekaš početak sledeće lige kad počnu prijave i bude to kao neki uslov za prijavu tima uopšte lolo

  13. Хахахахахах ,ево почињемо опет .... кад сам знао ..... Е па неш колега!Зар се ти ниси повуко из лиге?
    Ако се парламентарним путем не договорите о избору новог вође до 00:01 , ја ћу самоиницијативно преузети то место , јер нема смисла чекати , а и ником то не би шкодило ...

    Иначе од данас до недеље у 23:00 се игра пето коло лиге

    5. Коло

    Безимени слоб.
    ЛАГ v Обилић
    Саркастични Паори v ПРАВДА!

    с тим што имамо заосталу утакмицу четвртог кола / ПРАВДА! - ЛАГ ...

    Безимени се моле да дефинишу свој статус у лиги.

  14. Jedno je liga a drugo je HBSV.

    Безимени се моле да дефинишу свој статус у лиги.

    Dobiješ kurčinu umesto odgovora jer još uvek nisi zvanično predsednik.

  15. Lupuse, aj kaži kad možeš da odigramo ovu tekmu nema smisla da oba tima dobiju kaznene...

  16. Ај видећемо вечерас ако може...

  17. Ja ne mogu veceras...

  18. tkog
    Lupuse, aj kaži kad možeš da odigramo ovu tekmu nema smisla da oba tima dobiju kaznene...

    ja bi nam dao kaznene.... jebiga, nismo odigrali, pravila su pravila....

    ako budemo tako odlagali ima kurac da zavrsimo ligu. daj da igramo sledece kolo za ovo smo se zajebali.....

    Безимени се моле да дефинишу свој статус у лиги.

    to ti pitaj duleta, jer ako Ksela nece da igra, ne mora, ima njih jos trojica, a dule je nekako najozbiljniji od njih pa ga pitaj jel oce da igraju jos ili ne

  19. Момире , када ми да одиграмо ову нашу утакмицу?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.