Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. ja bi nam dao kaznene.... jebiga, nismo odigrali, pravila su pravila....

    ako budemo tako odlagali ima kurac da zavrsimo ligu. daj da igramo sledece kolo za ovo smo se zajebali.....

    Апсолутно се слажем са Момиром!

  2. Ма није то фазон , шта имамо од казнених ,ајде нек ово буде последњи пропуст , одиграјте то сад за ово коло.Треба гледати ширу слику :)) ....
    Ево ја исто дајем шансу Безименима да се окупе па да изгубе часно на мејдану.
    После овог кола нема компромиса.

  3. Skočimiš je takođe zauzet do kraja meseca, ide u Prag, možete da pitate Ognjetinu i Duleta da li će da igraju zajedno mada ne verujem.

  4. Вечерас не може Тког а вероватно ни МИКИЋ. Сутра ја нисам ту а у недељу не знам где ћу се пробудим :) Не верујем да ћемо одиграти у овом колу...

  5. laki ne znam, vidi sa tkogom, on je glavni z augovaranje :)

    lupuse, vi bez mikica mi bez tkoga, fer, a? :D
    aj probamo danas da se skupimo da odigramo to....

  6. Тешко. Јорганова активност пре сат времена а Бонда и МИКИЋА нема нигде...

  7. Ако безимени остају без 2 играча, нека нахватају 2 сад да би могли да играју. Ја сам у правилима то навео као могуће, е сад не знам да ли ће Лаки то дозволити. Имате овде и на ХБСВ теми 2 лика која су се јављала да хоће да играју па их исцимајте...

  8. Дошао МИКИЋ, још једног да нахватамо :)

  9. Ма може наравно ,нека нађу играче.

  10. Ја само да се јавим да сам ту, да не бринете :)

  11. hoce li bit sta od meca?

  12. Нас има 3 за сад... Шерпасе ако се скупите вичи овде...

  13. status mojih je sledeci:
    -pre sat vremena
    -pre 3 sata
    -pre 7 sati

    ja sam tu veceras ako bane neko od njih igracemo, ako ne.....

  14. e brate pod hitno odredite, tacno vrijeme odigravanja, ovo je smorilo. ako se ne odredi meni ne pada na pamet da stalno gledam kad ko sta pise i da ganjam par dana da odigram 10 min. realno pobjeda mi nije ni bitna, al reko da ispostujem, al nema sanse ovo ovoliko ganjat.

  15. Седплас је од сада задужен за вођење табеле лиге.

  16. Evo tu sam, ako mi ima igrača da odigramo to...
    I pričajte termine, ja nisam ni znao da je trebalo da odigramo do sad sa ovima, niko ništa ne priča...

  17. Пошто ово 5, коло играте са нама по реду , ајмо ми сутра лепо да одредимо термин и да одиграмо ово.Ви се међу собом договорите када ко може па нађите заједничко време.Исто ћемо и ми.

  18. Ја би требало да сам ту у било које доба дана, само јавите

  19. Da vam kazem samo, mnogo mi ide ovo na kurac, ovo kolo nam dajte kaznene ili ce moji igrati 2v3, posto dzanki ne moze da igra, "jebe ga net".... Meni vise na kurac ide da okupljam igrace, trazim ih po fejsu da li su online, kada jesu samo mi jave da ne mogu... Ako nastavimo ovako i ja cu ko xela da raspustim ekipu...