Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. u deset najvjerovatnije infuzija, al ako novak oduži, biće tu.

  2. ovo bi mozda bilo najbolje iz pocetka, posto i moja ekipa izgleda nece igrati. Lupus okuplja, a slabo ga nesto ima, mikica i bonda ne vidim na temi nikako.

  3. Па оно , није да ми није падала таква идеја на памет ,али фали на људства а и већ су екипе које су озбиљне одиграле све своје мечеве па није у реду према њима.
    Не знам , ајд да прође ово коло ,па од понедељка да даштамо шта нам ваља чинити...

  4. nemam pojma kako hocete, a ne bi bilo mozda ni lose da se vratimo na 2 na 2, nismo igrali ihahaj.

  5. ja cu biti tu u 10

  6. pa puna vam je soba, jbt

  7. a dajte, šta radite, drkam se ovde ko nenormalan

  8. kikuj govna puna soba
    ili pravi novu

  9. Evo sad ce soba...

  10. crnogorac, jesi trenirao danas čitav dan?
    Hoćete da ja pravim?

  11. Обилић - ЛАГ 4:3 шкрипали су нам напад и одбрана, али 3 бода су сада најважнија

    Лаки 1 гол , Стеле 2 гола, Србин 1 гол

  12. Neuigranost sa sedplasom i malo sporiji net na jednom od crnogorskih vrhova je bio jedan od faktora koji su uticali na prvi ovosezonski poraz. Bila je dosta čvrsta utakmica, svaka čast Obiliću, ali sami smo krivi što smo izgubili.

  13. Ma imali smo sreće ko Bil Gejts para...

  14. Za naš tim ja 2 gola i onaj treći ne znam da li je autogol ili sam ja dao pošto sam je šutnuo udarila je u koleta i on je opet šutnuo u gol...

  15. Ajde bre šta stalno krivite Sedplasa, ne igra on loše, to je zato što mu laga... Najbolji igrač haxa u CG! Doduše i jedini...

  16. tkog je dao sva 3 nasa.
    meni je ping bio ogroman i ja realno bolje nisam mogao....

  17. Гледао сам сад снимак утакмице.Осим што је Седплас промашио стопостотну шансу на 0:0 нисте имали озбиљнијих прилика.Доминација Обилића у тоталу , иако никад нисмо играли заједно сем лигашких мечева.Голове смо примали на срања и не/срећу ....

    Што се тиче овог кола , треба још да одиграју Саркастични Паори вс ПРАВДА! , и заостали меч четвртог кола , ПРАВДА! вс ЛАГ.

  18. Седплас промашио стопостотну шансу на 0:0 нисте имали озбиљнијих прилика.

    lolo sto se toga tice, ja sam kliknuo iks ali (i na snimku se vidi) to je zbog laga doslo na teren tek posle 2 sekunde. nisam kriv jebemliga

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.