Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Mi ovo kolko ne igramo, tj. ne mozemo da se okupimo. Lupajte sluzbeni, nama kaznene kako god da ide....

  2. Sad dolazi onaj trenutak u kome ja kažem:
    "Rekao sam vam da će 3v3 liga biti propast."

  3. Направите фузију са Ђељанином екипом и ето..... таман 4 ..

  4. Макс Трибина са СХБ форума , играо би овде , исплусирајте све што избаци како би нам се што пре придружио .

    http://vukajlija.com/recnik/autori/138103

  5. Ja bih da u ekipu dovedem 2 clana nova, da kickujem dzankija i taman nas 5, pa da imamo i izmene. Tako da ako neko oce digra i nema tim, nek se javi. Izmedju 8 i 9 kola je transfer period?

  6. Јесте ,али како је ово препрека за наставак такмичења можете и сада да трансферишете.Ево питај Душана и Безимене , они исто не могу да се организују па ако се спојите у један тим , можете одма да наставите лигу.Само одлучите ко где прелази па да се том тиму рачунају освојени бодови.

  7. DA PITAM OVDE, KO OD BEZIMENIH ZELI DA NASTAVI DA IGRA???

  8. Džaba pitaš ovde kada ne prate temu, šalji peveteove.

  9. Ja nisam bio juče na netu čitav dan. Jebi ga, bio sam u kafani, gledao utakmice. Ako ćemo igrati danas sa Obilićem, javite kada bi odgovaralo, ja ću vjerovatno večeras biti na netu.

  10. Takodje, ae da se dogovorimo, javljajte PRAVDA i Obilić kad možete da odigramo to...

  11. I ja mogu večeres... Pišite ovde kad...

  12. Ја сам питао моје да ли могу у 22:00 ...

  13. ЏелА
    Džaba pitaš ovde kada ne prate temu, šalji peveteove.

    dzaba saljes pvt-ove kad svi prate temu.....

  14. Laki, sta su rekli tvoji? Jel se igra?

  15. Нас троје смо ту у 22:00 ... тако да можемо ли тада?

  16. Ja nisam tu večeras, ali ako se skupe ova trojica iz moje ekipe eto oni će igrati :D

  17. Ja sam tu... Jos samo Dub...

  18. tu je dub. sad ima odličan net, ako ste svi tu, javite ovde na temi. kasnije ide kući na infuziju od neta.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.