Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Јебига брате, пре ћу да изађем увече негде него да играм хакс :/

  2. Sad dolazi onaj trenutak kada ja drugi put kažem:
    "Rekao sam da će 3v3 liga da bude propast."

  3. Da ugasimo i mi tim onda? I da dzaba ne ulazim da gledam temu kad mi igramo, jer vas nema..

  4. Хаха ,о јебем вас уста :))

    И шта сад? :))

    Да разјаснимо ово са бодовима.
    Ми имамо 4 утакмице и 4 победе ,ту је све јасно ,12 бодова.
    А ово ЛАГ-у један бод је узет , није крај света ,нисте ни одиграли , добили сте казнени , шта сад , чему толика бука ...

    Ако сад и правда одустане , а по свему судећи оће ............. остају нам 3 тима ...
    Ако би играли са 3 тима , морали би лигу испочетка и могућност поновног састављања тимова.
    Или да ти Јоргане нађеш саиграче који ће да играју , јер Микић глуми лудило , Лупус открио шта је то пичка :)) , а Бонд кад наврати наврати ....

  5. Лупус открио шта је то пичка :))

    ахахах, открио сам одавно само сад се лепе док имам кеша :) Кад испразним џепове ето ме поново на Хакс :)

  6. док имам кеша

    Rešenje, sve nas fino častis i vratiš se na hax...

  7. Do kada se mora odigrati ovo kolo i kada ste vi iz Pravde slobodni?

  8. Post vrste osvezavanja teme.

  9. До вечерас у 23:00 ,ал ако баш бе може може да се пролонгира до краја вечери ...

    ЛАГ , ајмо тамо од 22:00 , 22:30 да играмо , контам лако ћемо се окупити...

  10. pa jel ima smisla igrati kad se raspadaju timovi jedan za drugim?

  11. Па шта сад ти предлажеш ,да не играмо?Нека овако , ми који играмо играћемо , ко неће не мора , имамо 3 сигурна тима и правда ако се окупи понекад.Само нек се игра нешто , за престиж :))

  12. nema problema, ne smeta meni....
    sto se nase utakmice tice ja ne znam dal sam tu veceras, a i ovi moji su se nesto ucutali....

  13. Ja sam tu veceras... Ovde postavljajte linak...

  14. Ja sam pitao Pravdu kada su slobodni, niko nije odgovorio. Žao mi, moja ekipa ostatak večeri nije slobodna.

  15. Može, tu sam oko 22:30...

  16. Ko je beše rekao da će 3v3 liga da bude propast a niko nije hteo da ga posluša?

  17. јел сте ту лаЖе ?

  18. Типа нек неко направи собу .....

  19. Куцнуо је час игранија нашега...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.