Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Ја не могу да уђем, лаки прави ти

  2. sta bi od utakmice?

  3. Sa nasom nista, Pravda se nije javila da igra.

  4. Одложене за данас.

    Дакле ,пошто се тешко налазимо ових дана , ако се утакмица једног кола не одигра у задатом року за то коло , може да се одложи за следеће ,наравно ако се обе стране сложе.Ако се не одигра ни у следећем иде службени или казнени бодови.

    Што значи да за данас и сутра имамо :

    заостали мечеви 6.кола

    Облић - ЛАГ
    Правда - Иволушн

    и редовно 7. коло

    ЛАГ -Правда
    Безимени - Обилић / службени резултат 0:1
    ---------------------
    ЛАГ ,ајмо увече ,значи стандардан термин нам је 22:30 па надаље , ја не знам како сте успели да се појавите пола сата када смо се ми разишли ,,, и Зли Гли и Момир .... ајмо сад у 22:30 , после лиге шампиона ....

  5. Ovi se jos ne javljaju, a kad se jave, pitanje je ocemo li se mi moci skupiti.

  6. Играмо ли ?

  7. Ај направи собу па да се окупљамо полако

  8. хоће'л бити меча или не ?

  9. Ајмо вечерас , исти термин.Синоћ нисам могао да издржим , лего сам , ал верујем да нисте одложили само због мене .....

  10. Sluzbeni za nas, boli me kurac ovi se indijanci ne javljaju.

  11. Ај нек ми неко каже хоће ли бити меча или не, не могу ко прошли пут да висим до поноћи на овој теми и да откријем да нема ништа од текме

  12. Ma neće batali. Viš da ih sve boli tuki.

  13. Не иде ово.Уопште се не играју утакмице.Предлажем да лигу ставимо под локдаун ,ко НБА ,па кад дођу боља времена да видимо шта ћемо са њом.

    За то време обновићемо једну стару идеју.Направићемо две стране , два тима, која могу да имају неограничен број играча ,али само та два тима ће постојати.Играли би сваког дана 3 утакмице од пп 2 полувремена по 5 минута , укупно 6 полувремена такмичарске игре.Гледао би се однос победа и пораза и гол разлика.
    Предлажем тим репрезентације и тим "назовите га како хоћете" где би играо остатак.
    Ако пак , нема довољно ових који нису у репрезентацији да се пријављују , направићемо 2 комбинована тима.

    Они који стално играју овде су : Србин1389 , Тког , Букајлија , Марко_бре , Јорганџија , Лаки ,евентуално Седплас .Рачунам на још 3,4 играча који нису толико редовни.

    Па пријављујте се да видимо биланс.Онима који су играли лигу ћу послати и ПВТ.

  14. Pitajte duleta, njega zanima hax....

  15. Sluzbeni za nas, boli me kurac ovi se indijanci ne javljaju.

    Индијанци кажеш? Колико си ти јадан...

    Могу ја диграм ту лигу некад, убаците ме тамо међ неке расне играче. Само немојте са овим интернет хулиганом. Мислим да ћу имати сад мало више времена, не радим толико као ових дана...

  16. Вукајлија "Clash of the titans - All Stars" лига

    "Лигу" чине 2 стране ,две екипе , које играју једна против друге.
    Екипе могу да имају неограничени број чланова с тим што је минимум 4 играча по екипи.
    Свака екипа има свог капитена који води тим и одлучује ко игра на утакмицама.
    Мечеви се играју сваког дана у фиксно време.Време за одигравање је 22:30.
    У сваком колу се играју по 3 утакмице од по 2 полувремена која трају по 5 минута.
    Лига ће трајати 30 кола након чега је могуће поновно мешање и састављање екипа.
    ------------------
    :правилник је у току и могуће су измене:

    Имена за екипе и начин поделе бирате сами ...

    Нешто укратко , ако имате идеје дајте .....

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.