Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Mozda bi bilo bolje da ne postoji reprezentacija, i da ganjamo likove sa shb, da svako vece igramo neke meceve i uigravamo se. A kad nemamo sa kim da igramo, igramo mi bezveze, ne vidim to sa dva tima...

  2. Индијанци кажеш? Колико си ти јадан...

    Само немојте са овим интернет хулиганом

    Ne serendaj.

  3. Ја имам визију Јоргане :)) боље то да пробамо него да чамимо безвезе ...

  4. Aj ubaci me medj te timove...

  5. Пријављени играчи (за сад) :

    Лаки
    Лупус
    Ђејмс Бонд
    Зезатор
    Седплас
    Марко_бре
    Душан1001
    Tког
    Србин1389
    Букајлија
    Импресионизам

  6. Mozda bi bilo bolje da ne postoji reprezentacija, i da ganjamo likove sa shb, da svako vece igramo neke meceve i uigravamo se. A kad nemamo sa kim da igramo, igramo mi bezveze, ne vidim to sa dva tima...

    Tehnički reprezentacija i ne postoji jer za HBSV sada može da igra svako, a ne samo ljudi sa spiska kao ranije.

  7. Осим на СХБ-у где постоји списак од 8 играча који могу да играју.На осталим пољима може свако , у питању је селекторов избор.

  8. Осим на СХБ-у где постоји списак од 8 играча који могу да играју.

    Spisak koji nije ograničen prethodnim spiskom igrača kao ranije, da hoće, Stele bi sad mogao da igra na SHBu, ranije ne bi mogao.

  9. Ajmo da igramo veceras.

  10. Пеглао сам са Бугарима сд , добри су а пинг одличан.

    Јоргане и Бука ајде пријавите се :))

  11. Imate i stari prevarantski fazon da prijavite osam igraca a neko od neprijavljenih moze po potrebi da uskoci sa nickom nekog od ove osmorice... ali to ste verovatno znali i sami, nego vas ja samo podsecam.

  12. Ajmo veceras da igramo.... Ja sam tu

  13. Не играсмо, има већ пар дана...

  14. Ajde, nek pravi neko, ja ne mogu...

  15. Da pravim ja?
    Al Srbin ne moze da udje...

  16. Овако

    Вукајлија "Clash of the titans - All Stars" лига

    "Лигу" чине 2 стране ,две екипе , које играју једна против друге.
    Екипе могу да имају неограничени број чланова с тим што је минимум 4 играча по екипи.
    Свака екипа има свог капитена који води тим и одлучује ко игра на утакмицама.
    Мечеви се играју сваког дана у фиксно време.Време за одигравање је 22:30.
    У сваком колу се играју по 3 утакмице од по 2 полувремена која трају по 5 минута.
    Лига ће трајати 30 кола након чега је могуће поновно мешање и састављање екипа.
    ------------------
    :правилник је у току и могуће су измене:

    Имена за екипе и начин поделе бирате сами ...
    --------------------------------------------------------------------------------

    Пријављени играчи (за сад) :

    Лаки
    Лупус
    Ђејмс Бонд
    Зезатор
    Седплас
    Марко_бре
    Душан1001
    Тког
    Србин1389
    Букајлија
    Импресионизам
    Јорганџија
    Корнелије

    Планирам да са лигом почнемо од сутра.
    Треба још да поделимо тимове и изаберемо 2 капитена.
    Ја ћу бити капитен једног јер сам селектор репрезентације и за прогрес исте је потребно да калкулишем са одрешеним играчима. :)
    За капитена другог тима предлажем Кселу.Не , не зајебавам се.
    Ако нећете њега причајте кога хоћете имате рок до 19:00.
    После тога ћемо у једној соби бирати играче по наизменичном реду док се сви не одаберу ,снимићемо као доказ цео процес.Стога ће подела бити равноправна.
    Ко још хоће да се пријави има времена , за сад нас има 12 ,стим што је Зезатор банован ,али му неће бити проблем да игра јер је време увек фиксно.

  17. Кад ће да буде подела играча, и ко је капитен друге екипе ?

  18. Пошто ћутите ко и увек Ксела је капитен друге екипе.Чекам њега да дође па да поделимо играче.Али пошто ја нећу још дуго бити овде постоји шанса да то одрадимо сутра и да се почетак евентуално одложи за уторак.Све зависи када сутра одрадимо поделу , а ја већи део дана нисам кући.