Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. пуна соба

  2. Tu sam i ja zaboravio sam na ligu... Izvinite...

  3. Брате ткоже сад си се сетио

  4. БЛУ тиме , спреми се да те згазимо у пола 11 .

  5. Mogli ste to ranije staviti, oko 8-9, sad kad nas ima, nema razloga da cekamo do pola 11, smorim se do tad.

  6. Ja neću moći da igram do daljnjeg zbog radova na mreži, internet mi je od 7 ujutru do ponoći raspad, po 3 minuta otvara gugl (ozbiljno).

  7. Онда нека се договарају између себе или постави свог заменика међу њима.

    Ево собе за лигу

    http://www.haxball.com/?roomid=cd9391c7126e3a764f704523c2fed49faf77862352eda9c80690e0e47ab0ab93

  8. 2.коло / РЕД - БЛУ / 1:2 у победама

    3:5 (3:1)
    2:1 (0:1)
    0:3 (0:0)

    http://www.haxballtube.com/watch.php?v=5640438b

  9. TI SI NAŠ KAPITEN TKOŽE, TKOŽEEE, TKOŽEEEEE!
    Žao mi je što ne mogu da igram, ali biće i toga ako srede sve što treba...

  10. ALE ALE ALE!!!
    'Fala na unapredjenju!

  11. После детаљне и надасве издашне анализе , дошао сам до неколико открића која ћу радо поделити са вама.

    Што се тиче састава тимова , РЕД тим има предност у смислу редовности и константности играња својих играча.РЕД тим је напустио млади Корнелије који није забележио ни један наступ , тако да је ово делимични хендикеп (заправо није , никада и нисам рачунао на њега :)) . БЛУ тим има један од најбољих тандема тренутно на вуки , Букајлија и Тког.Букајлија најбољи играч вуке , напредовао је доста у скилу и тешко га је чувати.Многи мисле како је прерастао средину у којој је поникао.На капитену репрезентације и РЕД тима је најтежи задатак , да заустави силовиту звезду тима.БЛУ тим међутим има хендикеп нередовности својих играча.Са новим дешавањима , реално могу да рачунају на Букајлију , Ткога и........... и заправо никог више , ко налети играће ,ако уопште налети.Видећемо како че свежи капитен БЛУ тима да се избори са тим проблемом.
    Са друге стране , РЕД тим у свом саставу има ветеране ове игре и једну младу наду , Марка_бре . искуство је на нашој страни!

    Вечерас нећемо да губимо у генералном скору ако добијемо и само једну утакмицу ,али циљ је декласирање и 3:0!

  12. Tkože, Dušana i Impresionizma otpiši, nisu mi odgovarali na PVT uopšte, Lupus je slobodan tek od sutra ali neće da dolazi na vukajliju jer je "sajt previše paćenički", sa Bukajlijom održavaš kontakt sam, ne znam šta se dešava sa Zezatorom i ću biti u mogućnosti da igram tek od 27. (a od 28. do 1. nisam tu uopšte).

  13. da osvjezim temu i samo da predlozim da smislite neka imena timova. to RED vs BLU je malo trulo

  14. Moze Crveni vs Plavi?

  15. Трололололололо ...

    Па бре ја сам предложио да изаберемо имена ,ал нико ништа да предложи а ја немам идеје тренутно ..

  16. evo vam nekoliko predloga od mene molotov jer raspaljujemo masu!
    djovak jer je kvlt
    moze i neki od drugih kvltova sa sajta da da ime timu, Rade Lackovic, Dzeremi (ne znam kako se prezivase golman Grenobla), Pantela itd itd

    a moz' i Golubovi VS Vrabci

    a moze i nista od toga lolo samo promjenite red vs blue

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.