Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Jeremy vs Pantela !!!!

  2. PANTELA vs ŽEREMI, naš tim da bude Žeremi naravno, Pantela je gej.

  3. Moz'. Pantela jebe vrste analno.

  4. Neka mi se napuši kurca onaj ko me banovao.

  5. Колико сте попушили последњу?

  6. Попушила нам твоја швеца шабане, нисмо се жалили.

    3.коло / РЕД - БЛУ / 1:2

    2:1 (0:0)
    2:6 (0:4)
    0:6 (0:1)
    -----------
    Укупан скор
    5:4

    http://www.haxballtube.com/watch.php?v=717d1970

  7. Да се зна, ја сам само прву играо!

  8. Lepo, lepo, Bukajlija objašnjava, drago mi je što sam ga izabrao, Zez je solidan u odbrani, ali je i dalje retard.

  9. Ево ја обећавам саиграчима да ћу се трудити да будем максимално сконцентрисан ,а захтеван и од њих то исто.

    И да, пошто имамо проблема са лагом ,може ли неко да се исцима да обезбеди доброг хоста , пошто већина вас има јачи нет од мене а не знам зашто не хостујете.

  10. Veceras necu da budem tu tacno na vreme.
    Dolazim u intervalu od 20 do 11 do 11.

  11. Ja ne mogu veceras, imam trening.

  12. Dakle, doneo sam odluku.
    Idem u haksbol furiju. Jbg. Bilo je lepo igrati sa vama...

  13. eh, odlaze jedan po jedan....

  14. -.-

    Него , да појаснимо мало нека правила игре.Утакмица не може да се таврши нерешеним резултатом , има 2 тима , нема смисла.Тако да ако се оба полувремена заврше нерешеним резултатом игра се овертајм.
    Ако је једно полувреме завршено резултатом 1:3 за БЛУ а РЕД добије 2:0 друго , игра се нова утакмица на златни гол , без лимита на време и лимит на голове од 1.
    Службени се објављује 30 минута од почетка предвиђеног термина , дакле ако један тим не буде комплетан до 23:00 губи службеним.

    Бука ,могу само да ти кажем да је ХБСВ већи од сваког играча.

  15. imal koga jel igramo danas il pauziramo

  16. srecno u novom timu buka :D, samo pazi, timovi se po shb ligi raspadnu sad pa sad.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.