Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Ko moze veceras do 10 da dodje treba da igramo ligu?

  2. Лигу ћемо почети када одиграмо меч на СХБ, за то време остали се окупите у некој соби и дајте линк овде.

  3. 9.коло РЕД : БЛУ 1:2 (3:9, 0:5, 4:3)

  4. Да вас обавестим и о СХБ дешавањима. Одиграли смо 2 утакмице до сад, обе изгубили, једну заслужено са 2:1, а једну незаслужено са 1:0.

    Него То, боље да вечерас пробамо да одиграмо она два меча, против Џерија и Калавере у купу, јер после тешко да ће бити времена. Иде петак па дочек па реприза, нема од игре ништа.

    И да обавестим да се наша лига неће играти у недељу већ ће наставак бити у понедељак, недељу прескачемо.

  5. Evo pitaju vas selektor i Calavera jel vas ima sad za kup, oni su valjda tu do 9. Ako ste tu, dodjite tamo na chat pa vidite s njima.

  6. 10. коло РЕД : БЛУ 2:1 (3:1, 1:3, 2:0)

  7. Laki jebote, jos malo pa godinu dana od kako igramo Hax!

  8. Биће, за једно 18 дана :))

    http://vukajlija.com/forum/teme/18994-haxball

    Ксела првохаксовац!

  9. Od svega onoga ostade nas par...
    Kole, Zeki, Dule, ti i ja...
    MASONI JEBU!

  10. Е да, вечерас настављамо лигу, али то сам и онако рекао раније, него да подсетим.

    ЕДИТ: Нас троје дошло, одлажемо.

  11. 11.коло РЕД : БЛУ 0:3 (1:0, 1:0, 1:0)службени резултат
    --------------------------------------------------------------
    Микића дао сва три!

    Е да, пошто је ово завршено експресно и најдоминантније до сада, могу да кажем да је остварена недостижна предност већ сада у 11. колу. ДУПЛА предност је ненадокнадива, БЛУ је победио. Зез потврђује да је амајлија тима у коме игра, прва постава репрезентације да је незаустављива!

    Када вам падне на памет да опет играте, реците, па да радимо жреб и бирамо новог капитена РЕД тима.
    -------------------
    Укупно:

    РЕД: 11
    БЛУ: 22 - WINER!

  12. ТО момци, знао сам да сте мајстори. Ја био у некој кафани вечерас, жао ми је што нисам присуствовао..

  13. samo da se izjasnim, mene mozete staviti na spisak, ali neka kapiten zna, da vecinu meceva necu biti tu...

  14. ЏелА 01.01.2012.
    Od svega onoga ostade nas par...
    Kole, Zeki, Dule, ti i ja...
    MASONI JEBU!

    nabijem te ja na kurac, znas....

  15. Предлажем да мењамо систем такмичења, ово сморило

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.