Prijava

@Turtle Hermit

Dadoh ti par pluseva, možda si pimetio, nego 'de smo stali, a da. Dragi moj kolega Stevane, žena te ne vara, samo kada mora tj. kada ima priliku. Ali ne brini se za to, jer i ti nju varaš tako da vam dođe na isto. Evo baš sad gledam u pasulj, užeg'o, znači zakasnio si sa sejanjem, dogodine u martu-aprilu posej i biće ti rodno k'o Albanija. Diplomu teško da dobijaš, slabo učiš kolega, nemaš vremena, mnogo izlaziš, očekuj je krajem 2015. Nadam se da si zadovoljan, ako nisi šta ti ja mogu. Srećno s poslom i diplomom.

Viđeh i hvala za obe usluge...Zadovoljan, prezadovoljan, hvala 'noliko...:)

Ćafir
Mužjak
17.11.1988.
Pa ono, jes, a ko i da nije...
Studentski palamud
Poso!?

Oćul dobiti poso pri Crvenom Polumesecu? 5 somača mesečno! Ako mi se ne svidi odgovor, ide selektivni hejt! ljoljo

Edit
Šta kazuje Vidovito Oko?

@Šanzamm

Pretiš vidovnjaku, jebem li ti miša, oš neku kletvu da ti nabacim vrste opasna a? Ako hoćeš bez pritiska tipa hejt da ti proričem onda, može, ako nećeš onda u maniru jebača vrste trol, idi sa teme tipa sad. :D

Samo mojne braćala one mađije tipa tuki ko rikikiki
http://craphound.com/images/257232583_1a33485310_o.jpg

Ajde de, bez hejta. Dobio si avans! :)

@Šanzamm

Ćafire moj ćafire, posao ćeš dobiti u pilani, to ne valja. Jer ćeš imati jednu nezgodu, odsećićeš sebi baš taj organ što si okačio na temu. Zašto? Zato što je na tebe bačena kletva ''Saw'' nadam se da znaš šta to znači? Ako ne znaš, dakle da bi skinuo kletvu moraš odgledati sve delove filma ''Testera'' i bar na jednu scenu iz filma svršiti, u suprotnom nema ni para ni posla ni kurca. Nadam se da si zadovoljan proricanjem.

hahahahhaha... ne sviđa mi se! Prevarantu! Lažovčino! Gde su iljade pičaka da balave za mnom?! Gde su pare kojima guzicu brišem?! Zajebavaš narod ovde!
Žurim, idem da gledam testeru za svaki slučaj!

@Šanzamm

hahahahahha ludačino luda... nesmejao si Vidovito Oko, dobićeš par šaman pluseva!

@MajstorBob7

Ćut' bre, da ne padne kletva ''Poslednji plus''!

evo, pojeo sam svoju izmišljotinu
nemoj nikakve kletve, molim te, ionako umirem za neki dan od srdoboljke

@MajstorBob7

jesi probao ono sa devojkom?

u toku je pokušaj, ako nešto ispadne, pa ne umrem, častim neki plus...nije majstor škrtica