Prijava

Sale doktorski na obe strane. Kakvu odbranu igra čovek, napad dolazi na svoje. Mačvan pokidao od kad je ubacio prve poene, do tad ga mali gonjer tejić opasno mučio. Milutinov sve bolji. Brat Tepara klasična ejakulacija po faci limenima.

Kao što sam prošli put rekao ni mi ni oni nismo u punoj formi i kao što sam rekao možemo sa njima. Opet nit je ovo najbolje od njih niti od nas.

E pokenjam ti se kajzene u sajt kad sliku ne moš da okačiš ko čovek.

hahhahah, evo vam i ovg kineza atila, pjeva na pinkovoj audiciji...

LOLOLOLOLOLO

RADONJIĆ: Ovo nije prava Zvezda

Radonja nadrealan lik, plačem jebo ga otac nenormalni!

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

Sad gledam, izvučeno je iz konteksta ali opet izgleda dobro.

Pa znam ja šta je on mislio al prejaka fora, oplakao sam.

Dionysio

Ovo je bilo baš blam, msm da se razumemo, blam bi me bio i da ih vidim u parku jebeno, a naročito na derbiju.

Mene bi bio blam da se kurcim cijele sezone pa na kraju tim za koji navijam izduva za trofeje.

не капирам, какв блам? ко је то на слици? јесу то неки познати ликови? или је блам што се љубе? или што се сликају?

Trućo, srećom znam da troluješ, Jugz, polako, vidićeš već ko osvaja trofeje...

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=963506#rating

Јесте ли се сви извинили? Да се извините Новаку!

Oce meni neko da kaze ko je promenio uvodni post i zasto? Moe je bilo kulje

најозбиљније дио, нећу ништа више рећи на ту тему. јесу то неки познати? или је блам овако?

YouCantHandleTheTruћ

Хајде на овој теми да видимо ко су бољи навијачи!

pre 3 godine

Ево кривца за то што вам Фанатични Хромозом не силази са теме.

jadan nolo sram vas bilo buuu

Oce meni neko da kaze ko je promenio uvodni post i zasto? Moe je bilo kulje

Promenio Džoni, na foru "malo sam izmenio prvi post", u stvari napisao svoj.

Truće, kad budeš bio onako obučen, i onako se ponašao, pitaj me to. Nisu poznati da ja znam, mada danas je i Soraja poznata, tako da...

Odlicna utakmica, poceo je niz pobeda i nad musavima, cenim da ce trajati jedno 8,9 tekmi..

Nema neke drazi jer su nas naravno pustili, al sta je tu je, kad imamo namestene titule sta je jedna tekma..

Nego nadam se da je Kalinic dobro i da nece dugo odsustvovati sa terena, i da ce nakon ovoga izaci jos jaci na teren, potreban nam je zbog reprezentacije!

аааа, мислиш због ове капе? ок

dobro je, polako se dize forma. lololo jebi hromozoma

Sad mi iskreno žao što ih je Krka dobila :(, mogli smo da im nanesemo prvi poraz.