Prijava

Ово исто дјеца, пик моје, ја сам први узео или кад се послије фудбала сви ђумле залете на чесму да се напију воде па неко дрекне "Прва жеђ, ко ми узме жеђ нек му цркне мајка!"

Јбг, иду људи гдје мисле да ће им бити боље, нема кукњаве. Имају прилику да играју Евролигу, а и као што сам каже, понуђен им је већи новац.

Ne znam mitke brt ja vidim samo kme kme kme (ranije je bilo kme kme grok grok kme)

Хоћу да кажем да не приличи озбиљном и искусном тренеру да даје овакве коментаре који су на нивоу 4. разреда основне школе.

ovaj pseto trazi batine

Псето брат инцидентна личност. Ако га до сад није хтјело тући барем 1000 људи, није ни мање сигурно. xD

Ja sam kao jk brt
Edit: ja ne trazim batine ja svoje batine posteno zaradim nisam kao neki da samo kmecim kukam i trazim

terrico white potpisao

Dobar je momak. Tom Gugliota takodje na radaru.

Izijeme da li odbacujete Tuđmana kao da nije vash?

a ne znam brate nikad nisam to nesto preferirao u bilo kom smislu da spominjem, ono Slobo kao , onda seselj vojvoda nzm karadzic mladic pa tudjman alija , bas mi je to neka blamcina

Pa to jeste priča za Fejda iz čekaonice

L@ki
Dobar je momak. Tom Gugliota takodje na radaru.

izijem flips
haha i bob sura

Ma braćo, da se ne lažemo, ništa bez crnca centra, evo čujem pregovaraju sa Dejvidom Robinsonom, pa ako nas on otkači gledaćemo da dovedemo Dikembe Mutomboa