KK Partizan

  1. konjeva mas ne vredjaj dzankija na istocni petak jebem mu mater imaj malo postovanja

  2. I severina moča po stubu srbstva.

  3. Izmočaće vas braća iz Zg-a večeras.

  4. AHAHAHAHAH KAKVO PIŠANJE

  5. samo ja smem ovde da malerisem

  6. AHAHAH NIKOLAS STO PROMENI NADIMAK DECHKO? DOBAR BIO I STARI HAHAHAH

  7. Stvarno Nikolas otkud ta promena?
    Ajde, ajde oprostićemo ti ružnu prošlost.

  8. nasao sam mu dupli nalog dzoni, banuj odma

    http://vukajlija.com/recnik/autori/33378

  9. Lolo CKM nisam hteo da malerisem, samo da ukazem na to da cemo ih jebati jako u 1. poluvremenu lolo da ne mora posle da se gleda, samo slavlje :D

  10. SEVERINA JEBE FMP DUPE IM POMERA!!!

  11. Kao Zeleznicanin i Panter osecam potrebu da zastitim Delije koje su nasu fuziju dosta puta snazno i rekordno pomogli (!!!) i nosili u mnogim duelima.
    Jeste, bilo je tu i ponekad nekog zadrmanog kosa,, nekog sakoa koji mora na hemijsko ciscenje, i upadanja s dr. Nebojsom u Pionir na utakmice koje se deklarativno bojkotuju, ali i te Delije su ljudi od krvi i mesa.
    I oni imaju svoje uspone i padove i ljudske slabosti.
    Pruzimo im lajk, a ne osudu na svaku njihovu dvolicnost.
    (Da se vrate slavni dani sampionskog Reflexa, 25. april 2014 10:27)

    Ahahahahaha

  12. jes da pišate po nama od sinoć, želim vam svu sporcku sreću večeras i bez povreda. Naravno,ako izgubite pišaću i ja po vama, pa ćemo onda otvoriti temu VRATITE KOŠARKU SRBIJI lololol

  13. Ja mislim da ćemo mi da razmontiramo ovu, kako je Bruce lepo nazva, farbu za vodu večeras.

  14. al ce da se kolju nurkic i milutinov ima milutinov da ga udara u jajca

  15. Cedevita je favorit večeras. Drugi su završili i imaju stabilan budžet. Mi pucamo na "iznenađenje" :)

  16. šta kurac iznenađenje, PENETRIRAJ DO BALČAKA!!!1

    svi oni odlično znaju kolike su duletove genitalije!

  17. VIDI CEDEVITU
    PRIMILA JE KITU!

  18. MIŠA SIDRAŠ lololo

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.