KK Partizan

  1. Kažu - vraća se za onu Kecmanovu trojku.

    Jeste.

    Taj je tim imao muda. Sreća prati ljude sa mudima.
    Ovaj tim nema muda (čast Pavloviću).
    Ne možeš očekivati da će sve biti u redu kada sa 72:62 pustiš jedan polutim da napravi 10:0. To je znak da nemaš muda.

    A kad nemaš muda i ne trebaš ići u finale, koj ćeš kurac tamo.

    Čestitke Cedevitoau.
    Jebali smo Partizanoaua.

  2. Tepic je odradio sve, sto se kaze, skolski.
    Kakvi navijaci takvi igraci. Picke.

  3. pre 10 minuta
    Johnny Kurajber

    hahahahahahahahahha

    ĆUTKE PATI

  4. Стварно ултра глупа реакција, али свеједно дадох плус лоло

  5. хахахахахах па дал су реални ови са из Северинине продукције, јеби ФМП ололо

  6. haha šta je cigani, vidi se zašto su zajebaniji huligani uvek bili grobari, "nije momenat za zajebanciju nja nja nja, srpska košarka nja nja nja"

    HAHAHA JEBI GROBARE KAKO SE TUMBALA LOPTA PO KOŠU OP OP PROĐE

  7. хахахахахах па дал су реални ови са из Северинине продукције, јеби ФМП ололо

    može L@kI ovde?

  8. Pingvin ubica
    Dionysio
    http://vukajlija.com/reakcije/142183

    ?

    Kad vam uši zavrću! E bolje tako???
    Zbogom Madrid istambul

    https://www.youtube.com/watch?v=_iZDtn3mmdg

    Nižni, Kahasol, Ostende...

  9. E, kul je sto se cedevita rimuje sa kita.

  10. naravno da ih treba poprckivati sada dok ne pocnu nezno da jecaju kod svoje mame u krilu, nema mesta sad nekom moralisanju i pricama kako nije vreme, jer ce oni prvu sledecu priliku da iskoriste da se nasladjuju

    ej bre, ne vredi im ni nba igrac u timu kolko su prejadni

  11. he he dionysio

    i što si drzak, jesam ja bio? Jesam te prozivao za sinoćnji plač i referat na temi KK CZ?

  12. А од Смита - кита.

  13. Eto desilo se i to. Od kako ja znam za sebe Partizan izgubio utakmicu koja se morala dobiti. I to na kakav nacin.
    Srecom, nisam gledao, bio sam u vozu i pratio lajvskor. Stoji rez 79:78 za nas, i stize mi od ortaka poruka DA LI JE JEBENO MOGUCE.. Odmah sam predpostavio da je neki bolestan kos u pitanju i nsam smeo da refresujem rezultate jedno 10ak minuta..

    Evo i dalje nisam skupio muda odgledam poslednji kos, mozda za par dana

  14. Smit Nolan uvalio nam bolan

  15. Уствари, ово може да буде веома тежак ударац за Партизан у наредном периоду, мајку му, јебени црњо...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.