KK Partizan

  1. Синоћ сам шетао сатима по крају у покушају да се смирим. Ово можда неком помогне. Иде овако буквално корак по корак:
    http://thetruthaboutgrief.com/wp-content/uploads/2010/10/StagesGraph2Jpeg-e1286309706811.jpg

    Иначе, морало је једном и да се изгуби, али је највећа трагедија што је овај тим по уговорима пројектован да у сезони 14/15 достигне максимум. Значи, све крећемо из почетка.

  2. Стигао си тек до другог корака? Тај је најгори. Оно на почетку бар размишљам како је поништен кош након што сам изашао.

  3. Sudbina je htela da jebemo Evrokup!
    Gde su oni što su pričali da je Pavlović polovan igrač i da je došao da juri pičke po splavovima i glumi Boga, jesu gledali utakmicu sinoć?

  4. Da :(
    Bio sam ubedjen da cu se jutros probuditi i shvatio da je to od lose vutre, i da smo dobili Cedevitu. U najmanju ruku sam se nadao ponistavanjem tekme zbog toga sto Smith nije imao pravo nastupa za Cedevitu zbog pogresne registracije od starne kroasana

  5. jesu gledali utakmicu sinoć?

    Jesu, to su ovi sto sad likuju :)

  6. Sudbina je htela da jebemo Evrokup!

    Realno, i to je za ljude. Daleko je to od nekog top takmicenja, daleko je od vrhunskog takmicenja.. I sve osim osvajanja je klasicno bzvz potroseno vreme..
    Zato ili ici na top plasman, ili ga koristiti za razigravanje tima i uvodjenje klinaca u seniorsku kosarku..

  7. Najgore od svega je sto sad nema svrhe ostavljati Bogdana u timu, sto najverovatnije ide i Pavlovic, sto ce vrv otici i Zo, verovatno i Kapiten ili Leo.. Uglavnom, svi ce otici verovatno osim Gagule. On ce biti amajlija

  8. А онај наранџасти? Синоћ је фејловао

  9. Za Zumance se znalo i pre ove tekme da ide.. Od njega imamo 500k. I od Zofrija verovatno. Ako se proda i BB, bar ce moci da se vrate dugovi.
    Pa onda opet sa minimalnom kintom stvarati sampione, pomerati granice i praviti cuda.

  10. Што само 500к? Ја сам очекивао више.

  11. Нисам хтео да вас зезам за пораз, зато што ми је мука од свега тога.

    Али за ово морам, заслужили сте..
    http://www.luckyshow.org/basketball/pics/more%20pics/scans/Liliana%20Ronchetti.jpg

  12. Оно на почетку бар размишљам како је поништен кош након што сам изашао.

    Ja sam toliko sinoc popizdeo da sam ugasio TV istog sekunda kad su dali kos. Moj "denial" nije bio ponisten kos, vec "ostalo je mozda jos vremena, pa smo opet dali ko onomad Kecman".

  13. Trute dobar ti avatar :)

  14. BB valjda ostaje...i da, zaboravih da kazem...JEBENI GAGIC VISE

  15. По некој логици иду вам ББ, Жо, Берта и Павловић а остају Гагула ИЛИ Мусли, Лео и Милосав(ова задња двојица због повреда, неће их нико ваљан потписати). Остаје и Милутинов, да.

    Неки носиоци би требало да буду Лео, Дало, Андрић, Милосав, Мусли(пре него Гагула) и Милутинов али никада се не зна.

  16. А капирам да вам можда(велико можда) остане и Павловић јер га боле јаја...то би вам било.највеће појачање.

  17. YouCantHandleTheTruћ
    Што само 500к? Ја сам очекивао више.

    To je fiksna suma koju placaju NBA klubovi. Toliko smo dobili i za Veselog.

  18. Није тачно то сигурно. Играчи који оду у НБА плаћају сами део раскида уговора поред фиксног. Мислим да је то био случај са Крстићем и Веселим нпр. Што наравно не значи да ћемо сад добити више с обзиром да се њима дугује, али би било очекивано да опросте део дуга или у целости у том случају поред обештећења. И то би значило.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.