KK Partizan

  1. Iskren da budem, ja mislim da je i bolje da Bogdan ode. Previse je nedisciplinovan. Bez obzira na Duletovu bolest i smanjenu neuracunljivost, navedite mi primer igraca koji je u jednoj sezoni vise puta kaznjavan zbog nediscipline?
    Lose to deluje na ekipu, Dule to zna i ne tolerise, bolje je da ide i da se na njemu zaradi, nego da glumi sve vecu zvezdu, a to ce biti neminovno.

    Jbt, stvarno zabrinjava onaj deo gde prica o Duletovom zdravlju.
    Dule, covece, spasavaj svoj zivot, nikakve neosvojene titule, mafijaske pudlice i iskompleksirana zgadija nisu vredne ovakvog rizika.

    Car je Dule, zato nece da se povuce. Video je da protiv ovih govana kalibra vucica i covica nema ko da se bori, pa je preuzeo na sebe sve. Gde je jebeni Danilovic da da neku izjavu, ko je nama predsednik kluba, za cije babe zdravlje se ucutao?

    Dobar je ovaj Pantic, iako ne znam ko je, ali posteno prica i o mutavom i o situaciji u drzavi.

  2. Шта је са Јокићем? Је л' стиже на лето?

  3. То би било одлично, узели би добре паре за њега и за Берту и не би морали да распродају цео тим. Да смо изборили ЕЛ, Богдан би остао у том случају. Овако тешко.

    Pa ako odu ova dvojica, vece su sanse da BB ostane.
    Cijnenica je da ce nam ova dva igraca doneti bar milion, sto ce se iskoristiti za namirivanje nekih dugova, pa se nadam da nece morati tim bas da se raspadne do neprepoznatljivosti.

    Moji vlazni snovi su Dangubic i Jokic.
    Za Dangu je bila prica da je nas od leta, al s obzirom na kraj sezone kakav je imao, bice velikih muka da se to obistini. A Jokic mi deluje kao odlicna zamena za Zoa, mada je bila prica da on ide u fmp..
    NEma veze, prihvatam i Novicu kao plan B :D

  4. Novica i Dangubić da dođu i bole nas kurci.

  5. Još je rano da se prića o sledećoj sezoni, al pošto je gotovo izvesno da idu Žo i Berta, ja se nadam da će od nosilaca ostati Tepić i BB/Pavlović. Voleo bih da dođu Murić, Dangubić i Novica, pa da tim izgleda ovako nekako:

    Tepić, Vesterman, Dalo
    BB/Pavlović, Dragan, Dangubić
    Murić, Andrić
    Novica, Gagula!
    Milutinov, Šalić, ___?___

  6. Млатони, је л' постоји још неки Гагула?

  7. Ne postoji, Gagula je jedan jedini!

  8. Gagula je jedinstven u svakom pogledu.

  9. Truc ojebao. Gagulu pokloniti ULEBU u znak zahvalnosti sto su nam poslali pomoc zbog poplava..

  10. Đoleta ste našli da terate, stidite se.

  11. Jokić će verovatno kod nas. Mada ja bih voleo i Dangubića u Zvezdi, al ono, posle ovakve sezone, cenim da će on i Micić u inostranstvo 100%, videćemo gde.

    Vama idu Ber. i Lov. za pare, ukupno milion, ako obojica imaju ugovore, ne znam za Bertu, Zo ima, a i Bogdanović ide 99% (po meni). Od Pavlovića teško da ćete imati zaradu, ne verujem da je potpisao na 2 ili više godina. Tepić takođe, mada mislim da će Tepara možda ostati još jednu sezonu. Ne znam šta je s Muslijem? Debeli je izjavljivao na polusezoni "ako se ne promeni, ako ne krene da igra kako treba, da leti". Bradonje, Šalići, Nobelovci i ostali klinci ostaju, Milutinov isto, Gagulu kad bi negde uvalili to bi vam bio plus.

    Sad pitanje je za Dangubića gde će i šta će, veliko pitanje.

  12. U subotu krece finalna serija sa cigosima, sta mislite, koje specijalke ce koristiti Dule, koji igrac ce biti "faktor iznenadjenja" i koji rezultat prognozirate?

    Da bi se izbegli problemi sa ličnim greškama spoljne linije mora Dule malio više da rotira, moraju da igraju po pet minuta Dalo i Andro minimun. Korektni su u odbrani Dalo može da istriči po koju kontru i tako, Andrić je solidan šuter, doduše mora biti sam, ali nema veze.

    U trenutcima kada je njima na terenu Lipa mi možemo da guramo Birdlesa, međusobno bi se anulirali na terenu, bilo bi interesanto videti ko bi koga nadmudrio u igri 1 na 1.

  13. Meni se cini da sam prepoznao jednu akciju protiv Radnickog, koju Dule nije koristio pre toga :)

    Jesi siguran da Beradless moze na Lipovija? Njima Lipovij igra cistu dvojku, dok Bezbradica kod nas igra uglavnom protiv trojki ili cak cetvorki..

    Dalo je pokazao da je opasan prospekt, Andric je MNOGO, ALI MNOGO, popravio odbranu, sad stize da isprati i nogama, dok je pre uglavnom kasnio na prvom koraku pa morao da pravi faul. Po 5 minuta ce valjda odigrati, znacice timu, s obzirom da ocekujem da Bertu i Pavlovica napune faulovima jos u prvim cetvrtinama utakmica.

    Pavlovicu jbt sviraju skoro svaki kontakt, dok kad on krene na ulaz moras da ga ubijes da bi svirali faul. Ja to i dalje ne mogu da skapiram, da onako dominantnom igracu na terenu sudije nece "pomognu" i sviraju faulove koji su nad njim nacinjeni, nego ga bukvalno hendikepiraju time sto pored odbrane igraca, mora da se nosi i sa faulom

  14. Pa to da ne bi ubili draz - posto nisu ista klasa, onda Pavlovic mora da igra sa hendikepom i u napadu i u odbrani.

  15. To za Pavlovica je nazalost tacno...kad krene na prodor protivnici koriste karate poteze...nesto slicno kao kad Marjanovica laktaju :D samo jaca verzija lolo

  16. Jesi siguran da Beradless moze na Lipovija? Njima Lipovij igra cistu dvojku, dok Bezbradica kod nas igra uglavnom protiv trojki ili cak cetvorki..

    Tu sam mislio na ubojitost Lypovija, mislim njemu postaviti stolicu i on će promašiti.
    E sad, možda je sve to deo zlog Radonjinog plana da se ne obaziremo na Lipu i njegovu lošu šutersku formu i onda da nas puni sa 25+ po utakmici. :)

  17. Ne verujem bas da Lipa ima toliko potencijalnih poena u rukama,al mislim da bi onaj kasapin Lazic mogao da im bude bitnija opcija u napadu, s obzirom da im je jedan od boljih u poslednje vreme..

    Mada, mi ako onog napaljenog Blazica zaustavimo, odradili smo vise od pola posla. Na svakom derbiju do sad nam je pravio probleme, red je da zakaze :D

  18. Kao i prošle godine u finalu, nemam pojma šta više da očekujem. prosto me je Dule navikao na iznenađenja, a Partizan na neku snagu koju izvlači, ne znam više odakle, da je moguće da se desi da ih pregazimo kao i prošle godine. A opet nekako, kako je išla cela sezona pomislim, možda ove godine neće kao svake. Nemam pojma. Želim pobedu, nadam se tome, ali šta će biti to ne znam stvarno.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.