
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Па да је ЛОТР можда био и био Фарамир. Муслиман је човек, пробајте као Манда кад набраја муслиманска имена. Само што је на Ф.
Fatih?
Не.
Реч је о Фуаду Првом Египатском. Нека поставља даље ко хоће.
Ko je bio kapetan Jovan Deroko, gde i kako je poginuo?
A DEROKA MLADOG KAPETANA MUCKI UBI CETA PARTIZANA!!!!
Cenim poznavanje cetnickih pjesama, nego ko je bi on?
PS: Koje je sranje prva smena sad, zavrsi se nastava u 11, sta kurac, bolje da pocne u 9 jebote
POGIBIJA JOVA DZAKOVICA mp3
Meni je sad druga smena banja. Ne osetim da sam isao u skolu. Kad sam bio prva, dodjem kuci u 11 i 15 i ispavam se ko konj do pola pet.
Мени прва лежи, у другој ако нису скраћени сморим се ко међед хахахахах
Bice mi jebeno navici se na normalno kad vrate casove na 45 minuta. SMANJUJ IM PLATE VUCICU. JEBI BAGRU PROFESORSKU VUCELA.
PROSVETARI SU ODREDA GOVNARI
Bio je unuk od ćerke doktoru Vladanu Đorđeviću, sin Vladislava Deroka, kapetan NVUO, čini mi se da je bio profesor na univerzitetu neko vreme, ali ne znam da li ga nisam pobrkala sa nekim. Poginuo u sukobu partizana i četnika kod Ljubića, dobio metak u čelo.
Saće Jugosloven da pišne u gaće odsreće. lololo
Nastavi spadaschiavonesca
Pa kaže novo pitanje:
brat od tetke
Brat od muške tetke ;)
Nije
Konrard III
Bio mu je
S
T
R
I
C
Ajde