Prijava

Или Јеврејина, ако је тако исправније.

Зна Мурињо
Чекај, ти сад мрзиш свакој Јевреја? То си у 2 поста написао.
Да није то мало морбидно?

U principu, da. Mada ih vise mrzim kao naciju, a manje kao pojedince. Bacam grupni hejt na njih.

Каквих генијалаца овде има... Почевши од нобеловаца који дискутују о томе да ли је Сретен трол или дупли (љуби вас Шалабајзер), преко ликова који заузимају оштар антишовинистички став (љуби вас Чеда), све до натприродно интелигентних људи који боје гаће да неки Јеша не тужи сајт због антисемитизма (љуби вас редакција Блиц жене)... Ја сам јебено одушевљен како шљака ваш бубрег. Само да ми је знати где сте ви све ово време када се тражи лек против ХИВ-а и канцера, или макар да сте се појавили кад сам цепао дрва, а не овако да улудо траћите свој потенцијал.

Апсолутно се слажем са свима вама, као и са констатацијама да је Ћоки одговоран за убиство Ђинђића и да је Виша пословна заправо факултет.

Ma bravo gamby, sad si jeb'o kevu. Sad si nam pokazao. Ti si pametan, a mi smo glupi. Otvori nam oči, majstore. Niko od nas ti nije ni blizu. Mi smo toliko glupi da ne znamo suptilno kao ti zamoliti moda da stavi tvoju definiciju na naslovnu, jer bilo bi smiješno da ti, kojeg " ne zanima skor" tako očigledno moljaka. Ipak važiš za kul autora. Tebi se ne može desiti da u definiciji imponuješ moderatoru, jer ti prezireš ulizice i primjerne autore. Ljubi te Šalabajzer i bilo bi lijepo da malo više cijepaš drva, to je pošten pos'o, može se zaraditi, a mudroseranjem ovdje niko nije zaradio.

Ti si pametan, a mi smo glupi. Otvori nam oči, majstore. Niko od nas ti nije ni blizu. Mi smo toliko glupi

С обзиром на то да си ти то рекао, а не ја - могу ти само рећи да сматрам да си у праву. Прими топле поздраве од Гамбија.

Шалабајзеру, видим да си почео да користиш сложене речи. Да ли то значи да си се ИЗВУКО из гњилог босанског чемера, и направио корак ка цивилизованом човјеку?

Ne, nisam Burzume. Ali nikad nisam i neću biti ničija šlihtara.

Шчуо Бурзуме, мојне да ми се шлихташ ко ја Џимију.

Jak si burzume. Jak si!

АВРАМ ИЗРАЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛ!!!

I bilo bi lijepo, da sad ne ispadne da spemujem, jer sam ja samo seljak Izbosne, pa niti sam vidijo uživo jevrejina, niti znam kakva je to vjera, pička materina, da mi ovi životari iz Begiša objasne ovo sve. Jebemliga, tu ste, civilizovani ste, plodite po Beogradu, a i po vukajliji bogomi, nemojte svo znanje svijeta da čuvate za sebe, budite milostivi prema nama seljacima.

I smell bullshit in the air.

Salabajzeru, oprosti ali ja sam RDJA. Ne umem da budem milostiv prema samoproklamovanim seljanima. Hoces li sada da me diskriminises zbog toga kao zidove?

Ne poznajem te, ni kao autora, a ni inače, tako da te ne mogu diskriminisati. Čak nisam napis'o da bilo koga diskriminišem, pogotovo jevreje. I nisam samoproklamovani seljak. Ja sam seljak jer živim na selu.

Каквих генијалаца овде има... Почевши од нобеловаца који дискутују о томе да ли је Сретен трол или дупли (љуби вас Шалабајзер), преко ликова који заузимају оштар антишовинистички став (љуби вас Чеда), све до натприродно интелигентних људи који боје гаће да неки Јеша не тужи сајт због антисемитизма (љуби вас редакција Блиц жене)... Ја сам јебено одушевљен како шљака ваш бубрег. Само да ми је знати где сте ви све ово време када се тражи лек против ХИВ-а и канцера, или макар да сте се појавили кад сам цепао дрва, а не овако да улудо траћите свој потенцијал.

Шта оћеш бре ти? Па шта ако дискутују о томе да ли је Сретен трол или није. Можда јесте можда није, па онда они сад дискутују. И шта сад? Па шта ако ликови заузимају антишовинистички став? Тако они то капирају. Нису шовинисти и не воле ове који јесу и онда такав став заузимају. И? Па шта ако ови упозоравају да јеврејска заједница може уколико жели да тужи сајт, јер уколико жели може, јер има основа, а да ли жели је друго. И сад си ти дошо паметан да нам кажеш како смо индијанци.

Kapiram ja sve to, a rekoh ti da sam rdja bas zato sto se ne poznajemo ni na koji nacin. Beograd je veliki grad sirokog srca i shvatanja. Seljani kao ti su uvek pozvani u ovaj grad, kako ne bi uzivali samo nasu milost, vec kako bi eventualno plasirali vrsnjaka u nesto daleko kvalitetnije od onoga sto daje vunu, mleko i creva za pastete. Lako je biti cinican i na taj nacin moliti ljude iz grada za milost. Otvori se za pice, obrni turu. Dokazi da si ziv.

Шалабајзеру, оптужио си ме за шлихтарство, изазивам те на двобој. Бирам асфалтну подлогу, ти то ниси још видео тако да имам велику предност.

Otvori se za pice, obrni turu. Dokazi da si ziv.

Pa, u "moju" kafanu su svi dobrodošli, to je već poznato. :)

da mi ovi životari iz Begiša objasne ovo sve. Jebemliga, tu ste, civilizovani ste, plodite po Beogradu, a i po vukajliji bogomi, nemojte svo znanje svijeta da čuvate za sebe, budite milostivi prema nama seljacima.

Немам лепе речи.