Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Za demokrate. Čine mi se kao najmanje loša opcija.

    Pfff. A šta su radili sve ovo vreme, indijanci jedni bezobzirni? Meni je samo sumnjivo da li je onaj Nikolić toliko gomno koliko ja mislim da jeste, ali ne može da nam bude gore nego sad nikako, bar ja tako mislim, ako dođe SNS na vlast. Meni se oni čine kao najmanje loša opcija. ALI KADA VIDIM DA DINKIĆ GOVORI O DEPARTIZACIJI I PROTIV PARTOKRATIJE I PROTIV STRANAČKIH ZAPOŠLJAVANJA! O Srbijo među šljivama... U suštini neće ova država da procveta u svakom slučaju, ali ako već moram da biram manje zlo, eto...

  2. Iskreno zabole nekog kurac hoce li neko glasati ili nece.
    Naziv teme je ¨Za koga glasate na izborima 2012¨
    Ako necete glasati, sacuvajte tu ispovest za sebe i zaobidjite temu.
    Tipican spem

  3. Demokrate sto kazes imali su vremena.
    Nikolic mi se zgadio sa onim strajkom gradju. Govnar kome svaka druga recenica pocinje sa "Nas narod" ili "Nasa deca".
    Dinkic i Djilas po meni najgori politicari. Kad je Djilas u nekoj emisiji poceo da se svadja sa nekom voditeljkom na B92, dokazao je da je govno.
    Dveri - zaludjenici.
    Radikali, DSS previse mali da uticu na bilo sta.

  4. Нећу гласати а гласао бих иначе за Чеду.Мање - више ми се свиђа шта човек прича а Косово ме уопште не занима.Јебига...Не бих никад глас дао ДСС , Дачићу и овим зверима.

  5. Какав год био исход избора, очекујем жестоку борбу између Зелени и ЗЕП-а.
    http://eizbori.com/wp-content/uploads/2012/01/zeleni-srbije.jpg
    http://eizbori.com/wp-content/uploads/2012/02/zelena-ekoloska-partija.jpg

  6. ZA KOŠTUNICU! ZNAM ZAŠTO!

  7. Briga me za politiku koliko je i nju briga za mene. 1-1

  8. Najjači mi je koštunjavi plakat što sam danas video.
    Ide nešto kao DSS - znaš zašto.
    Smešno mi je što nisu imali inspiracije da napišu bar neku izmišljotinu ili obećanje.

  9. E, vidiš, meni se smučilo da tako glasam poslednjih 20 godina. Neću više, no way Pedro. Neću čak ni da žvrljnem listić, po prvi put u životu neću ni prstom mrdnuti, baš da vidim da li će nešto straaašno da se promeni jer nisam učestvovala u toj šaradi.

    Super sto ne moram sam da sastavljam recenicu :)

    Iskreno zabole nekog kurac hoce li neko glasati ili nece.
    Naziv teme je ¨Za koga glasate na izborima 2012¨
    Ako necete glasati, sacuvajte tu ispovest za sebe i zaobidjite temu.
    Tipican spem

    Jedna stvar je "ne glasam jer me boli kurac za sve to", a potpuno druga "ne glasam iz protesta". Dakle, potpuno razlicite stvari.

  10. samo da vam kazem da se dzabe spremate za izbore...

    imam pouzdane informacije da izbora nece biti...

    jer ce velika vecina kandidata nastradati u nesrecnom slucaju, pokusavajuci da bombasa samoubicu odgovore od dizanja u vazduh...

  11. Јавио, а где мислиш да их нађеш скупа?
    У скупштини не обитавају.

  12. Ja? JA?

    ti to inpliciras da ce moja malenkost da preuzme na sebe takav viteski podvig?

    ne brate, ja imam klince...

    al rece mi jedan covek...

  13. Ја ћу на локалним за Г17, на осталим не гласам.

  14. Jeste vi ozbiljni?

    to za Dinkica?

    ste stvarno ozbiljni?

    vi mu verujete?

    ne mogu da verujem da mu verujete...zezate me jel da?

    ima neki Blaza, tu kod nas u kraju, tip je buzdovan i buzda i grebaros i neradnik i kreten i kad god me vidi kaze Zare care aj plati kafu, nikad nije reko ajd da ti platim kafu i magarac koji zajmi da bi se kockao, ja se klockam sa svojim, jesam magarac, i takav degen se uclani u g17 i sad radi u gradskoj upravi...

  15. Ја кажем да на локалним гласам за г17, зато што ми је сестра тамо међу првима на листи.

  16. a to, onda je u redu...

    a sta ce ti sestra u takvoj partiji?

    sto je se ne odreknes?

    preko novina?...nije tvoja i cao zdravo...:))

    glupiram se, al tebra to je problem, ti imas sestru, onaj ima druga, onaj misli da ce dobiti posao, glupi misle da ce dobiti iljadu evra, evropska unija ce da nam gura pare u bulju, a mi cemo da lezimo...

    i dok se okrenes zivot prodje u bedi i nemastini a oni pune dzepove tvojim i mojim novcem...

  17. Da jbt.... Bas danas razmisljam koliko sam poceo da kapiram tog Mladjana.

    Kralj je samo skapirao do koje mere je masa glupa, uzeo kintu, sada mu dosadno pa testira limite. Ono...hoce zemljak da vidi do koje mere moze da laze i da i dalje ima odredjeni broj degenerika koji mu veruju.
    Odlican socijalni eksperiment. Jednoga dana ce biti u udzbenicima.

  18. ja verujem da svi oni misle ovako

    -aha, glupi Sloba vladao 15 godina a bio glup i imao embargo i niko ga nije voleo i nije znao da slaze a da ne trepne. Mi smo pametni i podrzava nas evropa i lepse lazemo od Slobe glupi nas vole i mi cemo da vladamo bar 30 godina. minimum.

  19. Јавио, веруј ми да се у потпуности слажем с тобом и да сам је милион пута питао зашто је код њега у странци. Али, јебига, она има користи, замолила ме је да гласам за њих и ја ћу да је испоштујем.
    А пази сад: општина је скоро добила неку финансијску инјекцију. Знаш за шта су искоришћњене паре? За уговорно запошљавање људи. И то са статусом волонтера. Значи они потписују уговор о раду на три месеца, али иако су волонтери, добијају новац. Колико? Осам хиљада месечно. А шта раде? Ништа. Седе у општини, пију кафе, гледају филмове... Њих четрдесет. Владајућа странка тамо је ДС. И ето ти сад. Знам да су ови из странке моје сестре иоле бољи људи, па да се тако нешто не би догађало да су на власти. Бар не у тој мери.
    А Динкић је наш најбољи политичар, у макијавелијевском смислу.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.