Prijava

Tako da si svakako verovatno najebo u zivotu sem ako nisi visok + bogat

Закључавај тему.

Neko-ztj slusaj klinjo, nemam kompleks od toga. Vidio sam vise para do 13 godine nego sto ces ti za zivota. Zivio sam u gradu kroz koji ni prosao nisi jer si sirotinja. Karas ruzne ribe jer nemas dinara u dzepu, raspala sirotinjo. Tacnije, volio bi da ista karas ali nemas dinara i klinjo si. Kupio sam vise odjece u Xyz nego sto ti je majka hrane donijela u zubima da nahrani tvoje jeftino bice. Smrdis sirotinjo, smrdis preko vuke

Podjelite sajt da se ne mješam sa sirotinjom, treba ovdje da postujem na istom forumu na kojem moze neki nackli smrdljivi, idi zamoli majku da izadjete do knez mihajlove i narucite po toplu cokoladu, hajde mama pa to je 2 eura

tolika je sirotinja da ne moze da priusti normalan username vec koristi ovaj nakaradni guglov

I jos nesto prozivacu uvijek na materijalnoj osnovi, prozivaj i ti mene na nacionalnoj boli me kurac.

Jebem ti zivot,da sam znao da si toliki sizofrenicar ne bi ti nista ni govorio.Mada trebao sam ranije skapirati.

Ja tebe bukvalno mogu ubiti recima preko interneta,toliko si labilan psihicki,ne znas ni sta kucas,izgubio si svaki razum.

Pa i vi ste hteli da se zavrsi prica ali evo ti jos nisi zaboravio.

vs

Ja necu vise,ni ovom ps necu da odgovaram,sada sam procitao sta je Bergam napisao i hocu nesto reci da zakopam onu raspravu i promenim temu,ali ne znam sta da kazem :)

Ti mi mozes popusit kabrio kurcinu, sredi karijes smrdis sirotinjo

Pa da mujo, on bi da zakopa. A to sto dodaje ulje na vatru, izazove raspravu i bjezi, to nista. To su oni ljigavi klinci, sto kad vide da nekoga udaraju iza skole nece da pridje da mu pomogne, jer "tebra ne znam ga dobro, ajmo mi"

Ti si poremecen,verovatno si zakljucan u nekom podrumu i tesko haluciniras od sirofrenije.

Imas napade besnila LOL zamisljam te sada svog u suzama.Nekoliko puta sam izazvao to,nisam hteo,jbg.

neko-ztj9yudu
Ti si poremecen,verovatno si zakljucan u nekom podrumu i tesko haluciniras od sirofrenije.

Ovim glupavim postom si mi rekao "nemoj me dirati brt, pa vidis da sam mlad i glup" i ja cu te kao prava muskarcina, ostaviti na miru

Ne,tim postom sam rekao da si poremecen i da si verovatno zakljucan u nekom podrumu i tesko haluciniras od sizofrenije.

neko-ztj vidis da ti pishamo po faci svi jer si sirotinja i materijalno i duhovno, ne blamiraj se vise jebate

90% tema koje mogu da budu zanimljive sjebete vašim sitničavim i klinačkim prozivkama...mora to mnooogo originalnije i duhovitije da bi tema ostala otključana. Pozz