Prijava

Ajde nemoj da sereš mnogo

Ne serem,to ti je 2018. godina,brate moj.

Ne kazem da je fer,ali tako je,depresivno je.

promijeni taj juzernejm zivota ti

Niti znam kako se to menja niti bi menjao zato sto je mnogo objektivnije jer nikoga ne znam i niko me ne zna.Nema pristrastnosti.

Slobodnije pricam od vas koji ste izgradili ime ovde.

Ima li bre neka sto ce da me voli iako sam 163

mali zapata buci buci

ada ima ođe i nižih pa su našli ljubav. čujem da gamby nema ni 160.

163 jebote,ne znam da li trolujes,ako ne onda moje saucesce.

https://youtu.be/7OaMrNfogms
Имам само метар и педесет око мене увек жена десет

Ne trolujem jbg pa znaju me ljudi odavde

Moracu multi, a iskreno jebe me visina bas. Udaram glavom na javnim mjestima i nije mi ofirno ni malo. Udjem u neki trzni centar spucam glavom od ventilaciju, najnormalnije.

Ovo je jedna od najglupljih izjava ovog sajta ikada

Pa u skladu sa mnom

Pa i vi ste hteli da se zavrsi prica ali evo ti jos nisi zaboravio.

Ma nije ni visok,samo zamislja da visoki se zabijaju u plafone i ventilacije glavom i to 190 cm visoki.

Pa ne pije ovo vodu bas sem za izuzetno niske ljude tipa ispod 170 lupam, tajson ima sta 178, putin ima 170 tom kruz isto a opet vaze za muskarcine i ima bezbroj tih omalenih alfa muzjaka

A i danas je bitan samo KESH visok nizak, ako ne znas da pravis pare , dzabe fizicke predispozicije bukvalno ako zaradjujes manje od 100 000 mesecno recimo a imas 30+ godina (izuzetak su programeri i manekeni/modni kreatori, prvi su nerdovi drugi latentni gejevi) ne pije vodu da kritikujes druge za bilo sta jer si i sam bednik nesposobni

Tako da u principu nizak i sposoban > visok i sa prosecnim primanjima

Mada opet zene su danas namazanije i kuckastije nego ikad, teze da se udaju za programera sa platom od pet konja, a sa strane se jebu sa fitnes instruktorom od 185 i 8% masti u telu

Tako da si svakako verovatno najebo u zivotu sem ako nisi visok + bogat

Zliko je verovatno nizak i tesi se,nije se pomirio ko Joe Rogan.

Pa jbg odbrambeni mehanizam xD