Prijava

Navedite 4 poznate zenske licnosti i jednu sa vukajlije.A mozete i navoditi zasto...

Истерале су те најзад са теме, а?

Идемоооооооооооооооооооооооооооооо

jao bre, pajko, ti baš patiš? a što mora 4?

Ево космополита број 1. И само она. Јер има тих година и тог неког искуства. А ова дечурлија не зна ни флаутицу да одради, камоли да се понаша у групњаку. Мисле то екскурзија, излет, типа група- излет, контате ло-ло.

To je bar lako: Mira Banjac, Snežana Savić, Seka Sablić i Mylyca.

ONU SKRBAVU MILEVU CIKA RADOVANOVU, ONU JAGODU SA KIKICAMA, ONU DRAGOJLU COBANICU I BABA MARU!!!

da bre, dankane, ja sam dovoljno šizofrenična da mogu da prođem ko grupnjak...

Jelena Trivan, Jellena, Vesan Zmijanac i Vesnam pa u timovima xD

destiny nema sta

http://img.mp3lyrics.com/art/912d2b1c.jpg

a slag bi bila isto po dankanovom izboru jedna iskusna plavusa,cisto da razbije malo....

Вако, од познатих жена Муфтију Зукорлића на првом месту. Он да пуши. Даље, преподобног и велечасног мртвосаног и како им већ иду те католичке титуле, Оца Фадера Франца Перка, има тај јебозован шокачко-коњушарски изговор сербског језика, много ме пали то. Њега да јебу мали дечаци. Даље, трећи нека буде Затамњени Златоусти Преподобнопрофитерски Бранислав Отац Перановић. Њега у дупе да јебемо сви, а наркомани да га мало бичују, тај неки садо зонфић. И четврта, али не мање важна женска кучкара коју бих довео на тај групњак јесте Ибраим РУгова. Лешину да му ексхумирамо и да се одради један фин букаке камшотић димају деца шта лепо да науче. Па после опе' да га саранимо ал неђе у Македонији. Да не смрди свршотина ома ту код нас, знате.

А од вукајлијашких бичарки у ову групацију групног секса бих додао, хм... Можда највећу жену овде. ТГ-а.

Pa neke sa manje kila, jer ipak treba 4 žene izredati. Ako u četvrtfinalu zapneš na neku puniju, nećeš dogurati ni do borbe za treće mjesto.

Ma svi smo mi jebači i jebačice kada se krijemo iza svojih avatara. x)

Ко је ова друга с' лева?

Ja ovde znam samo Suzi i Milicu, ove dve levo nemam pojma ko su. Koliko puta sam masturbirao na ovu sliku...

ove dve levo nemam pojma ko su

Čini mi se da je ova skroz levo neka voditeljka RTS-a.