Prijava

Po meni neprevazidjena serija. Svakog Radnog dana od 9 na drugom.
Jel pratite epizode? Koji su vam omiljeni likovi? Mozda neki nedostaci u seriji, kojih po meni nema.
Jebo te zivot, ako ne odgledam svih 80 i kusur epizoda..

http://i53.tinypic.com/14e13m1.jpg

Прерано су пустили. Гледам пре неки дан једну епизоду, свега се сећам. Тако да сам одустао од чекања оних епизода које сам пропустио (два пута по више комада заредом).

Иначе, до јаја серија, али мислим да је "Одељење за убиства" боља, могли су њу да репризирају јебем им Синишу Павића.

Ја скинух пре неки дан цео опус, пошто нисам до сада гледао. Саветовало ме пар људи чији укус ценим, па реко да погледам.

Gled'o odavno, dobra serija naravno. @Stiven Mogli su da skinu neku od 500.000 stranih serija, pa koliko god da je sranje ne mož' biti veće od ove njihove 500.000.000.000-te reprize. Smučiše mi život sa 19 godina, jebli majku svoju mrtvu. A ima mnogo dobrih serija, ali bitno da ide Porodično blago. Mene samo interesuje koliki kreten treba da budeš da bi to opet gledao?! A znam da ima takvih, osim fazon baba i deda i ostalih matoraca...

Јел скапирао неко крај ? У оном ресторану ?

samo je kraj sranje...

Ja sam odgledao sve još od kad, i serija JEBE...

Јел скапирао неко крај ? У оном ресторану ?

SPOLIER ALERT: Pa Toni i svi iz uže porodice osim šćeri ginu.

Pošto sam u periodu života gde moram da slušam naglabanja svakakvih samo zato što su stari i iskusni, bili u pravu ili ne, ivek mi padne na pamet jedna Tonijeva rečenica upućena Krisu.

Kris se kurči da neće da plati Poliju i ostalima večere sa astronomskim cenama, iako je najmlađi pa mora on da plaća (nepisana traicija)...i onda nastane konflikt koji TOni rešava...ovom rečeniom: JEl znaš ti koliko sam jastoga kupovao za Džekija Aprila i ostale, džepove su mi praznili...

Eto, doćiće i moje vrme, samo da poplaćam tuđe jastoge...

Ona scena kad ubijaju Adrijanu, fenomenalno...

Gej problemi, izdaja, ubijanje onog klinca pretohodno mu davši Fantu (simbol pomorandže iz Kuma koju kupuje Don Vito pre nego što umre)...Furi Giunta kao lik, ona psilogičarka kao riba...jebem li ga...fenomenalna serija...

Prosli put kad su emitovali sam poceo da gledam od cetrdeset i neke, a sad evo krenuo od prve i opet propustio 2-3, al sad do kraja sve i jednu ima da gledam...

U danasnjoj koknuli onog pusija, koliko je jako jbt i dalje mislim o tome :D

ja sam sigurno obrnula da tri , četiri puta odgledah sve...i svaki put mi je ubedljivo najbolje kad se karmela žali popu da se toni loži na psihijatricu...i objašnjava kako ljubavnica, u stvari, služi da oslobodi zakonitu ženu od nekih obaveza, ne može sve da se stigne...

Ja sam je pre par meseci celu odgledao na kompu. Oduševio sam se. Sad gledam ponovo na tv-u kad stignem. Omiljeni likovi:
1.Sil - Bez konkurencije!
2.Poli - Govno od čoveka, ali mi je smešan u pičku materinu!
3.Džunior - Gotivan dekica krimos.
Ma svi likovi su do jaja...

Nedavno sam pročitao da je jedno od najpostavljanijih pitanja na yahoo answers bilo kako se zavšavaju Sopranosi, čak mislim da je bilo na drugom mjestu odmah iza "Koji je smisao života" lololol XD

A lik Džojia Pantolijana...Ralfi Ćifareto, koji je to raspad od lika...pa ona Ruskinja s jednom nogom...

Furio je jebeni LIK, ostali su ok ali su licemeri jebeni manje više- što samo još više dočarava taj osećaj koliko je serija realna. E, i Antonio Blendeto je jak, Bušemi ga glumi.

He got your flowers..jel to? :)

Ja počeo da gledam. Nikada nisam odgledao u kompletu. Skršio sam prvu sezonu za jedan dan. Sad skidam drugu sezonu. Al pravim i pauze u gledanju, za odlazak do menze i na predavanje poneko :D Mnogo mi je gotivna Poulijeva gestikulacija, pokreti rukama i te zajebancije. Premazan svim sranjima i mastima.
http://media.screened.com/uploads/0/4460/325624-images_large.jpg