Prijava

Ovo ruši onu teoriju da su Kosovari povezani kao nokat i meso. Još samo da Pseto uleti na temu i ispljuje obojicu i to je to.

Drogira se jebomajku znao sam

Treba ga javno ispljuvati, poniziti. Nije cudo da gubi zadnjih par meseci od kad su krenuli oni natpisi u Engleskoj

Eto di su pare od poreza, sve kroz nos provukla nakaza

Научници су дошли до открића који је најоптималнији начин припреме протеинског шеика.

http://imgur.com/CyH1qD4

Ne radi link broto. Da nije u pitanju Dom Mazeti kad natrpa puna usta pa nalije vodom?

Ех доврага! Па то само на другу телесну шупљину лоло.

E rece neko da su nabildovani likovi od 170 smesni

ja se jednom napio u gradu i bio neki nabildani midžet u diskoteci, zaletio se ja i preskocih njega, pukoh glavom u plafon i onesvjestih se

nema sta,kreativno.
najlakse,a prilicno korisno je ubudziti sipku za zgibove u dovratak.nema potrebe kupovati onu fensi na navrtanje.

labo udara li ti kamen u jaja :D

ma kakvi da kupujem samo sam odneo sponu od lade nive kod mareta da probusi rupu na glodalici.jedino sto moram da je krijem kad mi dodje neko u goste ali to i nije neko cimanje

dva u jedan
u međuvremenu potapaj kupus sa njim :D

armine da znas da udara pomalo.a ovo je istina jednom mi je ispao kamen i pao direktno na pikslu, piksla je normalno prsla cela i ja zgazim na parce stakla, rasecem se duboko, krv lije na sve strane i ja krenem u bolnicu na usivanje i tu upoznam ljubav svog zivota

hahahaahahahhahahaa

da na hirurgiji upoznam devojku, milena se zove.ona je pala sa merdevina i isekla ruku tad

Nek je sa srećom