Prijava

Da nije obe isekla? To je možda ona mitketova.

Labo, jesi li bio u ns skoro?

Jel milena moler ili odzacar?

Milena je kepec menjala je far na dačiji :(((

nisam bio u ns.milena je vredna devojka ona se ne bi stidela ni da radi kao odzacar

labokv,jel ti znas dobro da sae bijes?

DŽABE TERETANA KAD SU MUDA MALENA

Dajte neke linkove za ishranu, nesto pouzdano.

Znam orjentaciono sta se jede, ali preronjah internet i svi pricaju drugacije. Te meso za dorucak, te 10% iz praskova, te 30% iz praskova. Opet milion nekih suplemenata, ne znam ni da li valja ili ne.

dajte neke smernice.

Radim kardio već mesec dana i mogu vam reći, osećam znatno više energije.

Borise, da li da se nadamo novom albumu iako nema vise tvog kolege Zvonka Milenkovica zvanog Sisoje?

Ima li neko neki program za kondicioni trening, stadion, tribine i tako to. Znam sve kako ide, no čisto neki kvalitetan program ako ima pa da postepeno i pravilno radi. Ovako ko divljak odmah dosta radim jer znam da mogu, ali hoću pravilno. Ima i solidnih aplikacija, ali nisam nešto za hipsterisanja tolikog.

Ojj lovačke ovde XD

daj neko neki program za pocetnike

#include <stdio.h>
int main()
{
printf("Hello, World!");
return 0;
}

#skeč

Znam da je ovo hiljadu puta pitano, ali treba mi pomoć. Nisam bio u teretani bar 7-8 godina, nub sam dakle, od svega mi je preteklo u sećanju samo da sam radio po sistemu 3 pa 1 (grudi-biceps, leđa-triceps, noge-ramena, pa dan odmora). E sad, nasvinjio sam se solidno, stomačina šešeljovska skoro, od masti može da se napravi čvaraka da se reši problem izgladnele dece, pa mi treba link do posta s teme ili link do nekog programa vežbanja i režim ishrane koji je najefikasniji da se stešem kol'ko-tol'ko za pešes meseci (mislim nisam baš toliko svinja da ne može, imam jedno pet-osam kila viška u stomaku i na sisi samo). Šećer, lebac aut, šta forsirati u 'rani i šta od vežbi u teretani, ne tražim puno za sreću...:'(

L@yo, skočko, smarko, i ostali eksperti, pomoyite pls

Tunjevina, belo meso, pirinač, banane
Bajo moj

Nemoj ovo kapiram da je za masu haha

Ohoho oce aleksandar da se zeni

Ma nije to nego da me ne bude sramota kad mi cepaju košulju u kafani od pedes ljudi xd