Prijava

Ja ne vjerujem jebote. Dobro, ne gledam, samo sam vidio trenutni rezultat. Da li je Mesina toliko loš trener ili su igrači zasrali?

Au brate....
Kolko mi je drago što Olimpijakos ide u finale, tolko mi je žao što četvorica naših ne igraju finale,prava šteta
Ali,OLIPMIJAKOS DO TITULEEEEEE,TITULEEEE,TITULEEE E E E
Napunite španska govanca u finalu,crkli dabogda

Мени ово мирише на меч на једну лопту. Не волим Реал ни у једном спорту, напред Олимпијакос!

Како игра Оли тимску одбрану! Ово је феноменално колико сви трче, помажу и боре се. Просто не можеш да не навијаш за њих. Ипак се види да је Реал квалитетнији и тешко ће Оли да издржи.

NAPOKON NEKO KOMENTARISO NE MOGU NAĐEM TEMU LEBTEJEBO

Kako igra Olimpijakos, vrhunski.

Idemo Olimpijakos, jeste to Jukanthendldtrut i meni bilo baš čudno što su u 1/4 igrali tako slabu odbranu...

Beloševiću ajde za braću Grke!

Au au au au kakava tekma....ajmo Real, ajmo Serdjo!

Усра Олимпијакос крај четвртине. Мислим да је Ласо опасно погрешио што је увео Дрејпера да притисне Спанулиса. Очигледно да тренутно у Европи не постоји играч који може да чува Спанулиса, а у нападу је Дрејпер тотално бескористан. Бацио је пар напада, једино што је направио је добио неискуством Слукаса. Само су имали среће што се Оли није одлепио.

pustio brat Vasilije da se sprdaju, a sad pritegao, Ejsi Lo baca na kolena, Pero i Hajns nepremostie prepreke OLIMPIJAKOS NA TRONU EVROPE ONCE AGAIN

Само без опуштања!

Који секс! Спанулис јебе и са центра!

Au, Spanulis s po' ektera da potvrdi titulu

Pa ne može Sloter na Peru, dećeš kume bez kurca na svadbu