Prijava

ovako, sve u vezi neciklopedije ko sajyu sto si rekao, slazem se.
Ali odkud znas da ovi iz neciklopedije nisu kopiraju stvari sa vukajlije? I da je to samo kopija Vukajlije, koja nije mogla da smisli noviji imidz nego da drpi Wikipedijin.

kao što rekoh ima i jednih i drugih... vi sve što nađete da je isto kao i tamo priložite, pa ćemo videti šta sa tim (dal' je naše, ili njihovo u originalu, al kapiram da ima dosta ljudi koji su i ovamo i tamo pa ono što napišu tamo napišu i ovde, i obrnuto....)

ja otidjoh danas na neciklopediju i tolko se smorih, stvarno je zalosno gledati nesto sto izgleda kao losa kopija naseg dragog Vuje...

Evo sad ce ja da dam svoj skromni doprinos...

Ovo sam prochitala pre vishe od mjesec dana na neciklopediji, a ovdje je "napisano" pre dva dana...
http://vukajlija.com/recnik/milka%20canić/25738

A isto tako i ovo (napisano juche, prochitala pre vishe od mjesec dana)....
http://vukajlija.com/recnik/Vendi/25837
Evo ga i link:
http://sr.neciklopedija.org/wiki/Весна_Вукелић_-_Венди

Nek se ljuti ko hoce na mene, al' me ovo kopiranje nervira...

evo ovako, sad sam bio tamo ponovo i imam nesto da kazem. TO JE NACIONALISTICKI SAJT. Npljuvali su Drazu Mihajlovica i Radovana "Karadjica", a nahvalili Thompsona. Nemojte ici na taj sajt.
Surovi, dobar ti je avatar, ta slika je meni desktop na mobilnom, molim te lockuj ovo, ne mogu da gledam.

Chekaj malo....Zashto da lokuje??? Kakav god da je sajt, sa njega se PREPISUJE!!!
I mislim, a nisam jedina, da to nije u redu...Ko ne moze sam neshto da smisli, bolje i da ne daje nikakve definicije...

e da se razumemo dobro kaže selenijum, prepisiovanje je nepotrebno, a ovo špto je navele JESTE prepisivanje.

opet, može da se prepisuje, ali onda nek se navede link i/ili da se kaže odakle je.

ja još uvek neću brisati bolje kad ovo vidi više moderatora pa nek neko od njih uradi, pošto ja večeras teško da ću biti tu.

za selenijum i ostale:

ovde kao što ste počeli sve kopirane def stavljajte ovde da se zna ko su i šta su.

pozdrav!

Ja glasam za to da se prepisano stavlja pod primjer, a ne u definiciju...Jer ako se ovako nastavi svi ce samo prepisivati i prepisivati i prepisivati...I viceve i neciklopedije i fore i fazone...

Sutra ce neko da otvori Kurir da ubode slucajno neki vic i da ga ovde ljusne kao svoj.Predlazem osnivanje VMA (Vukajlijine Monitoring Administracije) koje ce stati na put ovim kradljivcima humora.
Samo da znate nista od ovoga ne bi ni bilo da Trashair nije cinkarosh, provokator i klica.

Nemoj biti na kraj srca....Skontala sam i ja, al suvishe kasno, preduhitrio si me... :D

Jel cinkarenje to kad drukas za svoju ekipu?Ma jeste, tako da ce taj sramni cin razotkrivanja kopipejstera na Vuji od strane smernog Trashaira crnim slovima biti kopipejstovan u kilobajtima i kilobajtima :)

Ja danas gledao Neciklopediju...
Mercedes-Benz koji kupuje licencu za proizvodnju Yuga 45 od Zastave Kragujevac.To je logika prenošenja fora sa Neciklopedije na Vukajliju.
A oni od nas i treba da kradu,bolje nego mi od njih.
Ja tol'ko...

znate kako....njihova je stvar sto nemaju smisla za humor pa prepisuju,a svakako da bi se to nekako trebalo sankcionisati...

Problem je u tome shto ljudi odavde prepisuju odande...

Ово је шкакљива тема прилично... Против сам преписке али није да ни ја нисам преписао 2-3 мисли које су ми баш супер, мада нисам навео изворе јер сам мислио да су општепознате или бар познате људима који ме интересују као гласачи ако ћемо о популарности :Д

Јој шта причам... Одо да спавам па кад се пробудим можда склопим једну простопроширену реченицу...

До тада је предлог брисања преписки што се мене тиче на стенд бај режиму. Видећемо са газдом и остатком полицајаца шта и како :П

Ali kolko ja znam, to je noviji sajt...
Odkud znate da oni ne prepisuju od nas?

nije noviji... i neciklopedija nije originalno srpska, već , kao i wikipedia, postoji na gomili njih.

ali to je nebitno.

Naravno i ja sam protiv prepisivanja, ali je nerealno očekivati da moderatori utvrđuju pravo poreklo "fora"...

Sad sam bio,videh da i tamo postoji Jelena Tihi Ubica.To nije tvoje maslo,stvarno je neko prekopirao tvoje definicije i postavio ih tamo?