Маму вам јебем сељачку ја!

  1. Čekamo da neko porijavi vređanje sa ove teme mamu vam jebem uvredljivu!

  2. Ja prijavljujem da ovde svi psuju ko konji mamu im jebem po sred pičke konjaste!

  3. Meni su mladoj upućivali seksualne aluzije majku im jebem cincarsku.

  4. Ахаха то електричар, маму ти јебем смијешну ја!

  5. Električaru, tužibabo, mamu ti jebem uvlakatorsku ja!

  6. То фацо браво за тему мајку ти јебем титловану ја.

  7. A ovome što je otvorio temu jebem mamu onu škrtu što neće da plati prokleti koktel od 5(slovima PET) maraka, jeb'o ga kurac moj obrezani da ga jebo!

  8. Meni su mladoj upućivali seksualne aluzije majku im jebem cincarsku.

    A ti sve nećeš, a?
    Femkaš se tu ko selska snajka, mamu ti jebem neodlučnu!

  9. Slavko pičko pravnička što piješ koktele i vodu mamu ti jebem onu sunećenu!

  10. Pijem zato što mi čist alkohol ometa neki kurac, mamu li ti jebem onu impostersku kako li se ono kaže, mrš prevarantu jedan!!!

  11. U pravu si 100% mamu ti jebem moderatorsku

  12. А овоме што прозива отварача теме боље би било да престане да се храни пилетином од 9 (словима ДЕВЕТ) марака у елитним локалима на рачун мојих јарана гузоња, и пије каве на рачун мојих јарана из полиције а онда и да одведе на коктел кад му се пије, јебем ли му маму ону космополитанску педерску ја!

  13. Луција иди спавај маму ти јебем пионирску ја!!

  14. Ma srčeš ti moj kurac na slamčicu, mamu ti jebem onu fensersku, svršim ti na one gej patike i ljubičasti duks!

  15. Energija, kako volim da te vidim u ovakvom izdanju, majku ti jebem brkatu ja!

  16. Морао је пасти ЕДИТ, јер заборавих да ти јебем маму шејкерску ја!

  17. Pionir ti u gaćama mamu ti jebem talasastu

  18. Stefi, vazda si voleo domino dame, mamu ti jebem perverznu ja!

  19. Kako vas nije sramota od ove maloletne pičke, mamu vam jebem pedofilsku onu nenormalnu!

  20. Lucija, ti si bar iskusna što se tuđih gaća tiče, mamu ti jebem maloletničku, nafuranu, duplu ja!

"http://vukajlija.com najjača stranica u ovom dijelu galaksije!"

@sandrinho | 18. April 2010.