Prijava

Ne znam da li je bila tema o ovom neverovatnom filmu, ali baš malopre nešto gledam klipove vezane za film i iako sam ga gledao x puta, opet su me obradovale. 'Nači cepajte sve vezano za ovaj dugometražni opaki neverovatno dobri ujedinjujući film. :) Jedna od luđih psovki koje sam čuo.
http://www.youtube.com/watch?v=vE3Kzj2MOxE

Мене нервирају генерално наши филмови, зато што су превише прости. И кад имаш добру причу, усереш је псовкама, срањима, јебањима, и нико нормалан неће да их гледа. Па тако мислим и за овај филм. Ал овај део је смешан и тужан и то :)
http://www.youtube.com/watch?v=JIf2j7cX7F8

Film je moj omiljeni, inače... :-)

Muri, brate, ne znam što ti se ne sviđaju psovke, pa sastavni su deo našeg života, jebemumater! :D Ne, stvarno, meni je apsolutno ok kad ima psovki, samo ne naravno da svaka druga reč bude psovka. A to što naši filmovi nisu k'o Prestiž, to je druga stvar... :D Ja ih generalno volim jer ima stvarno i dobrih filmova ali i još boljih glumaca.

Ма наша кинематографија је курац, нажалост. У последњих 10 година ми се свидела Клопка, Јесен стиже Дуњо моја и можда још 2 филма... Псовке и сцене бруталног секса су срање, јер ништа не могу децу да науче осим да псују и бију се. А познато је да сваки филм српски директно са биоскопског платна иде на телевизијски програм и 1000 реприза. Псовање је океј, ако је са разлогом неким или не толико често, ако ме разумеш. Има Караула лепу причицу, стварно, ал само ме то нервира :)

Pa i to što kažeš... Aminujem Klopku.

Ako neces film sa psovkama gledaj Lajanje na zvezde :P

Ako nećeš film sa psovkama gledaj Ivkovu slavu.

Не знате колко филм утиче на културу, а то је камен темељац нације... А тако се и ми рушимо, глупим филмовима, музиком, итд...

realno domaci filmovi jebu, imamo genijalne glumce.

Murinjo ako mislis da klinci nece da jebavaju majke samo zato sto si im pustao Jesen stize dunjo moja, zajebao si se.....
naravno da filmovi mogu da uticu (Rane na primer) ali takvih je vrlo malo....

Онај ко ми каже да су наши филмови добри, нека се запита која је порука коју је нама желео редитељ да каже. (и филмовима у задњих 10 дина) Нигде ништа.. Кенгур, 7 и по, Српски филм. Све класична говна. Одгледајте неки руски ил британски. Одгледајте кинески или неки филм из Холивуда из 70-тих година па судите. :)

Pa brate, slažem se da nisu vrhunski, ali realno, nisu ni loši uopšte. Imaš i baš dobrih, doduše sad mi osim te Klopke nijedan ne pada na pamet. :) Neki da baš nosi jaku poruku i da ima vrh radnju. Ali kakva smo zemlja, filmovi su nam vrhunski. :)

Имаш и Небеску удицу. Она је убица филм!

Нисам гледао Караулу асам чуо да севне пичка на пар секунди у једној сцени.

7 i po?? nema pouku?? ooouuukej.....
Kengur je komedija, ne moz od komedije da ocekujes da ima pouku, a ruku na srce nase komedije su solidne.
Srpski film necu ni da komentarisem....

mada, ako od filma samo trazis neku pouku onda zajebi..... inace leteci kinezi u kineskim filmovima su do jaja poucni, pff.

Нисам гледао Караулу асам чуо да севне пичка на пар секунди у једној сцени.

Ја сам погледао неки мали део, ал' сам видео сам да је севнуо паламар.

inace leteci kinezi u kineskim filmovima su do jaja poucni, pff.

Nije čovek sigurno mislio na te, ali nema veze. Srpski film nije film, ono je takva jedna boleština da sam ja ubeđen da će teško neko skoro nešto bolesnije da snimi, pogotovu scena sa bebom. Jedina mnooogo pozitivna stvar u tom filmu je jebena Katarina Žutić! Kakva pičketina, krf ti jebem! :D

7 i po?? nema pouku?? ooouuukej.....

I to što kažeš, svakako da ima. Meni se lično dosta dopao film. Nije mi ni toliko bitno da sad film ima baaaš sve dobre elemente, pa da kad se uklopi mora da bude baš neki jebački film, ali ne treba ni da bude neko sranje.

Bolje da i nema pouku nego da me poučava kako je SAD najbolja i kako oni imaju demokratiju.

Karaula jebe. I treba da se psuje. Ne možeš izraziti ono što ti treba bez psovke.

Na šta bi ličilo da kaže: JEDI IZMET MAJMUNE ili I JA BIH POLNO OPŠTIO SA VESNOM ZMIJANAC AL NE MOŽE....

Vako fino opsuješ ko čoek i amin.