Prijava

Ovaj čovek mi se omilio svojom prostodušnošću, ali... :)

Pižonova sveska taktičkih zamisli

1) Danas mi je na pamet pala jedna divna divna ideja, na utakmici protiv Slavije igraću sa 3 štopera onda niko nece moći go' da nam da, kakva divna zamisao, pitam se samo kako se niko još od '99 nije setio tako da igra. A da, mora da sam mnogo pametan, hihihihihi

2 ) Oho, evo još jedne divne divne zamisli ,pa kako se samo ranije nisam toga setio. Ispred moga neprobojnog tria štopera staviću još neprobojniji trio zadnjih veznih igrača. Kada nacrtam sada formaciju na tabli tako divno izgleda, nema šanse da nam prodju i da daju go'

3) Tutorić ide skroz desno, jer tu igra onaj Černi za kog sam čuo da je mnogo brz, ali ipak sigurno ne brz kao Tutorić, mnogo sam bre pametan, ovaj će da ga zaustavi sigurno

4) Igramo sa jednim špicem, šta će nam više ne razumem, onaj Perović ionako dao samo jedan go' protiv Tbilisija, asistirao par puta što može i Bogdanović da asistira podjednako dobro, ne treba mi Perović

5) Pavlovića na gol, on sve živo hvata, mada neće sigurno biti ni potrebe, kakvu sam formaciju postavio neće ni da nam se približe 16-tercu.

6) Kraj prvog poluvremena-moja formacija i dalje savršeno izgleda, samo da ne beše onog Srećkovića ne bismo go' primili sigurno, on je mali kriv za sve, moram da ga izbacim, ček' da vidimo koga imam levo: Blažić, Ignjatijević, Obrić... niko bre od njih ne može levo da igra, znam-staviću jedinog malo kreativnijeg igrača sredine terena Isaha na levog beka, uf kolko sam pametan

7) 80 minut-gubimo 3-0, ali nije to ništa bre do mene, ovi moji igrači veze nemaju fudbal da igraju. Nema veze, ništa ne menjam bolje 3-0 da izgubimo nego što ćemo 5-0, ako slučajno izbacim nekog štopera

8) 93 minut- uf kako sam pametan, pa bre sad ću onog Nikolića da ubacim u igru, on će da da go' za ovih 20 sekundi što ostalo, sigurno

9 )Ej ne mogu više da pišem, zabole me mozak malo, a i prsti na desnoj ruci mi ceo meč nešto čudno mirišu, zato ih stalno mirišem, da vidim kad će miris da nestane

Ne pišem više def.

Ма Пижон је по мени најмање крив за ово срање. Није он крив што су све паре изнели из Звезде и сада морају да се купују играчи са сеоских пољана.
Лекић несрећа, се није ни видео.

Takav igrač ne može da igra sam u špicu, a još da se niko ne ubacuje.
Pižon je crtani film, a za seoske poljane se slažem...

@Harlekin
Temeljna analiza, nema šta. A svidelo mi se kako je izgledalo prvih desetak minuta. Taman pomislih ko li sam ja da sumnjam u Pižona?
Zbog čega ili koga više nećeš da definišeš?

Izgledalo je kao kada je bio trener Zenga zvani "katanaćo".
Sećam se utakmice sa Bragom u Beogradu. Tada sam prvi put u životu doživeo da gledam Zvezdu na Marakani u prvoj utakmici kako se brani ceo meč. Pošto je Braga bila golo govno koju je trebalo poslati kući sa nekoliko komada, normalno je da se utakmica završila 0:0
Jednostavno, sramna postavka... kao i sinoć

ps. Ne pišem def. ima dosta razloga. A i čekam novu verziju sajta, nadam se da će bar 20% gluposti ispraviti. Jedno 30 ne verujem, a ostalih 50% je nepopraviljivo...

Protiv Brage u Beogradu, samo jedna šansa onog nesrećnog Purovića za celih 90 minuta. Teško da i ja mogu da se setim nemoćnije Zvezde!!!

@Harlekin
Sećam se. To je bilo 2005. Srećom pa ni Braga nije imala aspiracija da napada, inače su mogli da nam daju 5 komada.

Ma Braga je bila smejurija, zato i nisu uspeli da nas pobede u Portugalu, pa je Zvezda-bunkerica prošla dalje zbog najglupljeg evropsko-fudbalskog pravila "gol u gostima".
0:0, 1:1

Al' su nas zato te godine isprskali u grupi.
"Hrabro Zvezdo protiv Bazela, protiv Bazela, protiv Bazela......!"
:)))

Problem našeg klupskog fudbala je to što kada dođe novi trener,svi očekuju da promeni sve iz korena za jednu polusezonu.Čim prvi put kiksne,odma' ide pljuvačina na sve strane.
Jednom prilikom sam od komentatora čuo da Sir Alex Ferguson na klupi Manchestera nije osvojio nijedan trofej prvih nekoliko godina.A šta sad radi?Ako je to tačno,onda znamo u kom grmu leži zec.

Harlekin, definicija ti je odlicna.
Ali me malo razocarava cinjenica da pljujes pa lizes.
Brate, ako si rekao da neces pisati defke dok se ne isprave neke stvari na sajtu, onda ostani pri tome...
Ipak defka je odlicna.

Ja mislim da je Pizon napravio nekoliko katastrofalnih gresaka i ti si ih upravo naveo. Nema sta, svaka ti je na mestu.