Prijava

Naravno da zna. Mod vidi ip adresu tvog naloga, ako imaš dupli ista je ip adresa. Uporedi ih i zna.

Moja IP адреса се мења сваки пут кад поново покренем браузер. Баш ме живо интересује како ће да ми види дуплог, све и да имам једног?

Vučice, ajde, molim te, pojasni malo ovaj predlog.

Царе, сваки пут кад се улогујеш на твом профилу је забележена промена ИП адресе ако је дошло до промене, а ту су и све старе.

Mislim da je sve pojašnjeno i da nema potrebe za daljim detaljisanjem. Pročitajte dželin post i biće vam jasnije ono što sam htela da kažem.

Ja sam na duplom zaboravio šifru, imbecil :)

Vučica21™
Kada se, na primer, neko uloguje u svoj dupli i potraži svoj originalni nalog da bi ga lajkovao. Lajkovanje svog naloga bi se sprečilo time što bi se omogućilo da se vide ocene tog naloga.

jebemliga moj dupli vidi moje ocjene bez da sam ih ocjenio

Хахахаха! Вучица је највећи трол овде :)

Čekaj...a kako ću sa ovima što imaju po 3-4 naloga?

Или 700 као нпр. ЈТУ.

A šta da rade oni čiji dupli neće da čita ni svoje ni tuđe definicije?

Marcipan, to je onda ozbiljan problem. Postavlja se pitanje: Kako motivisati svoje duple naloge da te čitaju?

Који ће ти курац дупли ако сви знају да је твој.

A šta da radimo nas nekolicina koji nemamo dupli?

Понекад помислим да сам једина особа на овом сајту која нема дупли налог.

(M)oćni Zevs
A šta da radimo nas nekolicina koji nemamo dupli?

Da napraviš dupli. :)))

Ne, ne, varate se svi. Niko ovde nije original.
To vam je egzistencijalizam na Vukajliji.

Marcipan, to je onda ozbiljan problem. Postavlja se pitanje: Kako motivisati svoje duple naloge da te čitaju?

Upravo to. Veoma delikatan problem. Možda je jednostavno ćorav, a ne smorena lenčuga kao što na prvi pogled deluje? :)

Vučice, zašto si dala aurori da ti upadne na nalog?

Vučice, zašto si dala aurori da ti upadne na nalog?

Хахаххах. :))
Да знаш да ми је то пало на памет...
Е! ШТА АКО ЈЕ ВУЧИЦА АУРОРИН ДУПЛИ?

Pošto smo svi skrenuli na šalu, ajde sad da budemo malo ozbiljniji. Svako od skorašnjih registrovanih članova a i onih postarijih hoće da imaju bolji rank pa naprave dupli, jelte, da bi lajkovao sebe kao što je ovaj lik http://vukajlija.com/recnik/autori/58862 uradio pa ga Luli raskrinkovala i banovala sve duple. E da ne bi dolazilo do toga, trebalo bi da može da se namesti da dupli/original nalog može da vidi ocene na defkama originala/duplaka i posterima čime bi se sprečilo lajkovanje.
http://img585.imageshack.us/img585/6883/banovan.jpg