Prijava

Ako ih izbace ubacice novi zeland

Jes ide NZ u tom slučaju al neće ih izbaciti sig klikbejt klasičan

kurir.zarakijaju se dva lika i smisljaju naslove na koje ce sto vise ljudi kliknuti.
kao i svi,samo su ovi uvek bili hard kor.zato su mi skroz ok.malo su ublazili.jebeni indijanci iz perua ce biti izbaceni,na njihovo mesto ce cigani iz italije.fegeti zabarski.
to bi bilo kurirski.ovako je standradno novinski naslov da se navuce masa.italijanski kurir napisao da ce oni ici, nas preneo i to je to.treba peruanci da pobiju sve svoje fudbalera da bi ih izbacili.ili da zarate na prostorima sfrj.

ŠOKANTNO: Italija menja Peru na svetskom, Holandija Meksiko, a SAD Egipat!!! (FOTO, VIDEO)

hahahaha Pera izlazi u 73. minutu hahahahha

Opet klikbejt dan jedan brat neće provesti u zatvoru

Jeben li ti Lukaku mamaru u picku, bolje da je Tuazembe igrao spica, makar ne bi primili dva gola iz kornera, a mozda bi dao i gol sto je ovaj promasio. A jebem mamu i tebi murinjo sto guras majmuna u odbranu kod prekida, koju ce ti on picku materinu. Jos se na kraju pozdravlja sa gvardiolom, onako ortacki kao da isti klub vode majku im u picku jebem. Ma ne bi mu ja pruzio ruku nakog onog smradovskog oduzimanja vremena nema sanse. Mamu ti murinjo jebem ja pizdim ovde ti se smeskas. Jebem mamu i onom Esli Jangu, pruza ruku De Brujneu na kraju pa kome pruzas ruku familiju ti u po picke jebem gadjao te loptama da se odbija u aut da krade vreme umesto da ga pljunes ti mu pruzas ruku. Picke i smradovi svi do jednog

Hahahh posibali su se posle u tunelu brt njih 20 murinjo dobio flasicu preko njokalice haos bio policija razdvajala

Hvala brt sad mi je dosta lakse

citam u komentarima da je suspendovan.jebi ga.
treba tih ludih sudija koji bi se marisali sa igracima.

a sto je najgore namerno ga je ovaj lik gurnuo al aj sad ti dokazi burazeru

21.00 - Saša Janković više nije trener Mehelena! Uskoro opširnije...

Uništio i pitomi flandrijski gradić sa sve komplet Flandrijom. Iduća stanica Muskron.

nije losa tekma u futsalu.verovatno cemo popusiti.
ima na jutjubu.sada je poluvreme.

Могао би нетко и Футсал тему да отвори, чисто кацу овакви догађаји.

Igraju nasi dobro al ne mogu da ga uteraju. Imali 3-4-5 sansi. Oni dve polusanse dali dva komada i cao