Prijava

Jel ovo Đurađ Kastriot izbacio purgere iz daljeg natjecanja

to mi neverovatno.svaka im cast.
inace, makedonci se raspickaju sa nama na par dana i odma im krene.
u zivotu nisu prosli drugo kolo otprilike,a sada dobiju fener u turskoj.

ubise hrvati grke.jebu ih jako jednostavno.cim pridju 30-20 metara od gola sutaju je u sesnesterac.tu frka uvek,grci nespremni i to je to.ako slucajno to grci izbiju ovi ih cekaju na 30-40 metar od gola i opet isto.pas dva i sutaj u kazneni.tu se grci pogube.kao da im djule ispaljuju,a ne loptu.

Čekajte imaćemo svetsko prvenstvo bez trenutnog prvaka Južne Amerike (Čile), trenutnog prvaka Afrike (Kamerun), trenutnog prvaka Severne i Centralne Amerike (SAD), četvorostrukih svetskih šampiona (Italija) i trećeplasirane ekipe sa prošlog svetskog (Holandija)

Pa lolčina

Ko ih jebe kad su nesposobni.

Osvaja krstaja lagano ovo

Čekajte imaćemo svetsko prvenstvo bez trenutnog prvaka Južne Amerike (Čile), trenutnog prvaka Afrike (Kamerun), trenutnog prvaka Severne i Centralne Amerike (SAD), četvorostrukih svetskih šampiona (Italija) i trećeplasirane ekipe sa prošlog svetskog (Holandija)

Pa lolčina

ако изузмеш чиле са тог списка, не зна се ко је гори.

Оде Лорд на Светско Првенство.

kako su im se usrali u život

KIM YONG UNE ŠTA ČEKAŠ BRATE MOJ?!

https://www.youtube.com/watch?v=YI6XS2BkCoI

samo da vas obavestim da je ovaj dečko moj novi braćalica i da će da plodi po Engleskoj narednih godina

Glupe crncuge i njihovo forsiranje smajlija

super tekma spartak borac.ima na blicu skraceni snimak.od ocajnog sudjenja do padanja uz minimlan kontakt i onda sirenje ruku di je penal.prekidi,sedenje na terenu,golman koji namerno ispucava loptu van stadiona.legendarno.vredi pogledati.